Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vennétek meg...

Melyik autót vennétek meg ezek közül?

Figyelt kérdés

Bmw x6

Mercedes sls

Audi r8

Lamborghini gallardo

Porsche cayenne

Mindegyik 2012-es lenne

Melyiket vennétek és miért azt választanátok?



2012. aug. 23. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem csak a motorja. ugyanarra az alvázra épült mint a VW tuareg és az Audi Q7.
2012. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
"Igen, mivel az Audi gyártja a Porsche-t is" peeersze, hogy a viharba'ne, Stuttgartban meg Lipcsében csak látszatgyárépületek vannak :/
2012. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hogy itt minden hozzászólásban kötekedik valaki...


Nem azt mondtam, hogy Ingolstadtban gyártják, hanem azt, hogy az Audi. Ennyi erővel a Kecskeméten gyártott Mercik se Mercik? Vagy mondhatnám az X5, X6 BMW-ket, hogy nem BMW-k mert azokat meg South Carolina-ban gyártják?


Miért nem lehet kultúráltan, értelmesen megkérdezni, vagy elmondani a véleményünket, miért kell egybőll ilyen "perszeeee, hogy a viharba ne" stilusban előadni a dolgot?

2012. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Akárhogy is finomkodhatok öcsisajt, az Audi gyár az NEM Porsche. A VW konszern részei és ma már a Porsche is a VW főrészvényesei tulajdonában van, vannak közös átfedések és platformok a konszern többi tagjaival, de NEM AZ AUDI GYÁRTJA A PORSCHÉT!!! Ez enyhén szólva is nagy tájékozatlanságról árulkodik, amit inkább nem kellett volna nyilvánosan kiírni.
2012. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked milyen autód van?
2012. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Boxster
2012. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Előtte meg 911 Carrera 7 évig, azt megelőzően 944S2 6 évig, előtte 924
2012. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

:D Akkor Te vagy az a Boxster-es akit 200-nál levillogok az Audival, mert feszit a belső sávban, mint pók a lucernásban...


Lényeg a lényeg, a Porschet az Audi AG fejleszti és gyártja, azon belül pedig nyilván van egy Porsche részleg. Ezzel nem azt mondom, hogy ha veszel egy Audit akkor ugyanazod van, mintha egy Prosche-d lenne!

2012. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha így nézzük akkor az Audit is a Volkswagen gyártja.
2012. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Te vagy az a Boxster-es akit 200-nál levillogok az Audival, mert feszit a belső sávban, mint pók a lucernásban..."


Nem tudom, ritkán járok pályán és régesrég kinőttem a boyracerkedésből. Amúgy 240 fölött is megy a Boxster, nekem a max 210 volt, de volt még benne. Csakhát én már inkább élvezni szeretem az életet, nem kockára tenni :)))


Ettől függetlenül nem tudom, hogy ki keltette életre és mi okból ezt a téveszmét, hogy a Porschét az Audi fejleszti és gyártja, mert nem így van.

2012. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!