Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akiknek drága autójuk van!...

Akiknek drága autójuk van! Mik az emberek reakciói rá a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnak általában a férfiak és a nők arra, ha valakinek 8-10 milliós vagy még drágább autója van?


Írjatok tapasztalatokat, normális válaszokat kérek.



2012. aug. 24. 13:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

tegnap jött meg az audi a6 avant, kb 20 millát ér extrákkal együtt, de nem a mienk, cég bérli egy flottakezelőtől


kb mindenkinek leesett az álla, mivel lakótelepen nem egy szokványos típus :D

2012. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
megkérdik, hogy merjük elöl hagyni, a ház előtt. Ugyan drága, de használt és nem látszik rajta kívülről, hogy hány 100ezer km van benne, a férjem órákat vezet naponta, és ezt más kocsi nem bírná.
2012. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kívülállóként első gondolatom legtöbbször az, hogy de jó lenne nekem is egy ilyen :D Amúgy nincsenek előítéleteim semmilyen autótípusra, ha erre gondolsz (pl. hogy vadiúj Mercije van, biztos egy újgazdag bunkó). Ha megengedhetném magamnak, én is vennék drága autót!
2012. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen különböző az emberek reakciója! Van aki megdicséri és látyszik rajta, hogy nem rosszmájúan mondja, van aki irigykedve tesz valami megjegyzést, hogy "épp elég fenntartani, nemigaz?".


Egy történetet elmesélek azért. Barátokkal elmentünk konditerembe, volt egy igen helyes lány, aki egy izompacsirtával mosolygott és ismerkedett. Én nem vagyok kigyúrt, sőt nagyon vékony, magas ember vagyok. Egy szó, mint száz, észre sem vett a lány, pedig lett volna alkalmunk beszélni, sőt valami miatt váltottunk is pár szót, de mondhatni, lekezelően beszélt. Később a nap folyamán mentem a boltból a barátomékhoz és egyszercsak megláttam, hogy a ház előtt takarit a lány. Természetesen az autóra felkapta a fejét, én mosolyogva köszöntem neki, visszaköszönt. Este mentünk egy strandnyitó bulira, ahol ott volt ez a lány és érdekes mód, alig, hogy megérkeztem egyszercsak ott termett a lány, hát ezután meg én voltam aki ott hagyta. Tehát van aki igy reagál a dolgokra.


Az utakon is nagyon sokféle ember van, van aki félrehúzódik, vagy jelez, hogy mehetek, előzhetek, de van olyan aki direct nem húzódik ki az autópályán, hasonlók.


Az utcán azért megnéznek az emberek, főleg kisebb városokban, ahol ritka az ilyen autó.


8-10 milliós autó már nem biztos, hogy az a fejtekerős kategória, mivel egy rendesen felszerelt Renault Laguna, vagy VW Passat is ebbe a kategóriába tartozik. Egy használt 8-10m-es autó már komolyabb történet.

2012. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Hogy itt miért nem lehet szerkeszteni a hozzászólásomat pár percig:)

- látszik

- egyszer csak

és a sok rövid "i" azért van, mert nincs hosszú i a billentyűzeten.

2012. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

a páromnak nem igazán drága, se nem villogós autója van, de még fiatal (24éves), és az emberek nehezen hiszik el, h a saját keresetéből vette, hitel nélkül.

a 2 leggyakoribb kérdés:

mennyi ideig fizeted még rá a hitelt?

céges kocsi?


igen, vannak még a világon olyan emberek, akik időre elvégezték az egyetemet, lett egy keresett szakmájuk, és el tudtak helyezkedni normális helyen, olyan fizetésért, amiből kitelik egy ilyen járgány.


mondjuk amikor meglátom a sültbunkó 20onéves kis nyikhajt a vadiúj 7es bömösben, akkor nehezen hiszem el, hogy a két kezével tette össze rá a lóvét. nem irigylem tőle, csak fáj látni, hogy mások meg a doktorijukkal egyetemi tanárként ezer éves mazda 323assal járnak.

2012. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

autómárkát, típust is írjatok, légyszi, ez úgyis névtelen fórum.


4., neked milyen autód van?

2012. aug. 24. 14:08
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
utolsó, lehet igazad van, de a nagy vagyonok, dága autók sosem a verejtékes két kezi munkából születnek, persze az más ha valaki ugyanúgy kezdi, de miután így vagy úgy felküzdötte magát, utána a vagyon már akkorsem a kétkezi termelő munkából születik, és ebben én nem látok semmi kivetnivalót, persze abban igen, hogy egyszerű becsületes munkából nem tudnak megélni az emberek. egyébként osztom az előtterm szólók véleményét, de annyit még hozzá tennék, hogy nem feltétlen kell az auto tax árának a 8 jegyűt, sőt a 7 jegyű számot sem vernie. Az emberek soxor beszélnek minde hülyeséget, meg ítélkeznek valós infók nélkül, pl egy 7 éves 5-ös bmw-t meg tudsz venni 3-4 millióért, ami újszerűnek néz ki, viszonylag új modell, és újkori ára 15 millió ft, ebből következik hogy aki nem naprakész mondjuk autó témában simán hiheti újnak, és köpköd, hogy miből van ennyi pénze valakinek stb stb., persze mai világban 3-4 millióért venni autót már azis jólmenő dolognak számít, de amúgy az imént leírt példát saját magam is tapasztaltam, nem bmw-vel, hanem egy 10+ éves volvoval, aminek az értékét simán 5x-ösére becsülte, aki nem vágta annyira a témát, ennyit erről...
2012. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
20 évesen fiú vagyok, 1.4 millás autóval haverjaim első megnyilvánulása: "a qrva anyádat". Igazából senki nem hiszi el, hogy saját pénzből van, így nem is foglalkoznak vele különösebben.
2012. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nos közben olvastam tovább is és pont az 5-ös válaszban irtak jót, most nevetni fogtok:)


22 évesen vettem, 2010-es 730d-t, fekete és nagyon jól felszerelt. Bizony én raktam rá össze a pénzt és szenvedtem meg érte már 13 éves koromtól keményen. De eljutottam odáig, hogy meg tudtam venni biztonsággal.


5-ös hozzászólás után jót mosolyogtam:)

2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!