Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akiknek drága autójuk van!...

Akiknek drága autójuk van! Mik az emberek reakciói rá a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnak általában a férfiak és a nők arra, ha valakinek 8-10 milliós vagy még drágább autója van?


Írjatok tapasztalatokat, normális válaszokat kérek.



2012. aug. 24. 13:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#9-es.


Igen nekem is ez a reakció általában, de nekem hozzáteszik, hogy milyen port árulok, amiből ennyi pénzem lett. Ezt megkérdezik olyanok is, akik tudják, hogy mit csinálok és mégis felteszik a kérdést. Annyi a különbség, hogy van aki elveri, meg bulizás, meg hétvégente 50-70 ezer bulira meg innivalóra, van aki meg otthon főzöcskéz már 17 évesen, viszont van pénze.. A spórolás csupán elszántsák és önkontroll és nyilván Te ezt meg tudod csinálni.. Nyilván ez nem menne, ha nincs munkahely és egy kis ügyesség a dologban.


Kétkezi munkával. Hát igen, kétkezi munkával, főleg olyannal ami tisztességes én is elképzelhetetlennek tartom, hogy az ember összerakjon x milliót egy autóra, ami ráadásul nem is a legfontosabb dolog (legalább is nálam a ház az első), majd azt utána fent is tartsa. De azt mondom, hogy Magyarországon szinte nem is érdekel, hogy ki hogyan szedi össze a pénzét.

2012. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem irigységből, hanem inkább "csodálatból" kérdezem: mivel foglalkozol, hogy ilyen fiatalon ezt össze sikerült hozni?
2012. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Szerződött profi sportoló vagyok. Első befektetésem egy étterem volt Brüsszelben, aztán inditottam egy autó export-import céget.

Rengeteg lemondással járt, soha nem bulizhattam, nem nyaralhattam, nem járhattam rendes iskolába, nem ehettem ihattam amit akartam és még sok más dolog..

2012. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
#10: elmondanád hogy hogyan?
2012. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Már elmondta, profi sportoló. Nyilván nehéz összehasonlítani így másokkal.
2012. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Igen az én esetemet elég nehézkes dolgozó emberekkel összehasonlitani, de végülis ez is munka, csak a munkaidőm 0-24, 7/7:)

Egyébként ami még nagyban hozzásegitett ahhoz, hogy gyarapodjak az a folyamatosn célkitűzés és a bátorság volt. Folyamatosan volt olyan dolog az életemben, ami motivált és egy idő után csak meg lett. Nem is kell ennél jobb példa, hogy 8éves koromtól fogva 2 éven át gyűjtöttem egy biciklire, majd 2 év múlva megvettem a város legjobb bringáját.

Bátorság alatt pedig azt értem, hogy folyamatosan informálódtam, kapcsolatokat szereztem, beszélgettem és árgús szemekkel lestem a lehetőségeket. Ha volt egy kis pénzem ami vagy tartalék volt, vagy tudtam, hogy nem kell most azonnal valamire, akkor azt "befektettem" értem ez alatt, hogy vettem egy olyan telefont, aminek a tulaja meg volt szorulva és olcsón odaadta.. Aztán ha ezeknek a hasznát összerakja az ember, akkor egyre nagyobb es egyre több ilyen lehetőséget tud megragadni, amivel nyilván valóan egyre több pénzt is lehet keresni. Az is benne van, hogy befürdök vele, de akkor is van egy vészterv, hogy hová adom le nyomott áron..

2012. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen kezdtem el Porschéval járni. Igaz, az jóval kevesebbe került, mint amilyen drágának hitték. Reakciók? Volt, akiből tiszteletet, tekintélyt váltott ki, volt, aki frusztráltan beszólogatott, hogy a ladájára/Suzukijára alig tudta összeszedni én meg ilyen fiatalon Porschéval? Akik korábban is ismertek, azok gratuláltak és velem örültek, kérték, hogy hadd próbálják ki, vagy vigyem őket.

Ma már 40 vagyok, mindig Porschéval (sorban a negyedikkel azóta), 40 évesen már nem olyan feltűnő dolog egy ilyen autót birtokolni.

Igazából megtanultam a témát kezelni, nem észrevenni a rosszalló tekinteteket, nem észrevenni a beszólásokat és diszkréten, alázattal kezelni az elismeréseket, mert azért az is van bőven. Olyan emberekkel tartok fenn kapcsolatot, akik elfogadnak ezzel együtt. Tudják, hogy ki vagyok, hogy nem loptam a rávalót stb...

2012. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Általában mindenhol kedvesek velem szemben,nyaliznak,sokan megdicsérik hogy milyen szép. Az "irigy,rosszmájúak" pedig ennyit mondanak hogy ennek biztos nem 6 literes fogyasztása van mint a suzukinak,meg drága hozzá az alkatrész. Nem akadsz fel vele amiért levan ültetve?
2012. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

Van sok ember aki nyalizik csak az autód miatt. Nekem személy szerint egy 2008-as S osztályú Mercivel járok ami használtan 8-10 millió full extrával és sokszor tapasztalom azt, hogy az emberek nagyon bámulnak.

De sok az irigykedő is.


Viszont ha például elmész mondjuk egy ékszerészhez és látja, hogy mivel jöttél akkor már egyből máshogy bánik veled. (Lásd első mondat)

2012. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

*Én személy szerint egy 2008-as S osztályú Mercivel járok


Boccs, elírtam :D

2012. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!