Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akiknek drága autójuk van!...

Akiknek drága autójuk van! Mik az emberek reakciói rá a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnak általában a férfiak és a nők arra, ha valakinek 8-10 milliós vagy még drágább autója van?


Írjatok tapasztalatokat, normális válaszokat kérek.



2012. aug. 24. 13:08
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
22 vagyok, lány. Pár hónapja vettem egy új Porsche Panamerat. Ezt az autót inkább a férfiak szeretik, de külföldön teljesen normális, hogy egy nőnek is vadas kocsija legyen. Vidéken lakom egy kisvárosban, mindenki nézett, meg spekulált, hogy vajon miből telik rá, mert előzőleg a szüleimnek egyszerű autóik voltak, én viszont nagyon szerettem volna valami különlegeset. Vannak irigyek, vannak, akik eltávolodtak tőlem emiatt, meg vannak olyanok, akiknek tetszik.
2012. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Na és miből vetted?
2012. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Pénzből...?! :)
2012. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
És miből van az a pénz? :D
2012. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Örököltem és részvényes vagyok több nagy vállalatnál is.
2012. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
És nem rosszindulatból, de most őszintén: te 100%-ig biztos vagy benne, hogy ez a pénzforrás egész életedben ilyen szinten fog szolgálni?
2012. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy vicc jutott eszembe:

Megáll egy idős úr a trabantjával a piros lámpánál. Utána rögtön a mellette lévő sávban egy fiatal nő egy sportkocsival. A bácsi nem állja meg és átszól hozzá.


- Ne haragudjon hölgyem, én 40 évig dolgoztam Csepelen és csak erre a Trabantra futotta.

Ha nem sértem meg, mondja már meg Ön mivel foglalkozik, hogy ilyen fiatalon ilyen autóra telik?


- Orális szexszel – jön a válasz.

- Az a szopás? – kérdi a bácsika.

- Nem, 40 év Csepelen, az a szopás.

2013. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
d
2015. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!