Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire kicsi motor a Yamaha...

Mennyire kicsi motor a Yamaha DT50?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy darab széltében, magasságra 174 cm vagyok és 60 kg körül mozog a habtestem.Öcsém akar venni motort magának és mondtam neki ha értelmes gépeket néz nem robogót akkor kisegítem egy kis pénzel és akkor én is használnám néha a motort.

Végül is a Yamaha dt50 enduro változata tetszett meg neki szerencsémre de a képeket és videókat elnézve kicsit fura, mintha kicsi lenne, nem tudom, hogy néznék ki rajta.

Másik típus amit én néztem az az Aprilia Rx50 vajon az nagyobb motor?


Meg még egy potya kérdés:

A Yamahánál különböző évjáratok vannak egyenlőre a 90 fölötti 2000 alatti évjáratokat néztem, azokhoz az van írva, hogy 5 lóerő, ez tiszta sor segédmotor, viszont a 2000 feletti évjáratok meg mind 12 lóerősek most ennyire különbözőek a blokkok?Hasonlót az Apriliánál is tapasztaltam de ott nem ekkora a szórás ott 7-8 és 12 lóerős gépeket találtam.

Azért 5 és 12 lóerő között hatalmas teljesítménybeli különbség van szerintem melyiket éri meg jobban megvenni?


2012. aug. 26. 09:36
 1/2 anonim válasza:
Én az Aprilia Rx 50 et ajánlom. Abból is a power szelepes verziót... Sokkal erősebb, jobban gyorsul. Csak alkatrészben húzosabb.
2012. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 peti971012 válasza:

én Yamaha párti vagyok... A DT nagyon megbízható JAPÁN motor az rx meg valami spanyol kacat. Azért van az hogy a 2000 felettiek 10-12 lovasok mert abba minarelli am6 blokk van amit igaz nem japán de megbízható érős pörgős motor.

nade szerintem a Yamaha lenne a legjobb választás ha nem szerelni akarsz hanem motorozni

2012. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!