Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Fiat...

Mi a véleményetek a Fiat bravoról? Tapasztalatok, tulajdonosok, hozzáértők véleményét várom.

Figyelt kérdés
Kocsivásárlás előtt állok, és ajánlottak egyet, de nem ismerem a típust.

2012. aug. 26. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A régi bravora gondolsz vagy az újra?
2012. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem ez a régi

2012. aug. 26. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez még a régi.

[link] < itt találsz több infót.

2012. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jáááájjjj, sárgarőzse ucca... Kerüld el őket minél nagyobb ívben!
2012. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért? Mit tudtok róla? :OOO
2012. aug. 26. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan brava-m van 1.6 16 szelep 103Le,jó kocsi,eddig is fiatjaim voltak csak Diesel-ek.Jó étvágyú gép különösen városban:)) Országúton hosszútávon viszont egész jól fogyaszt!
2012. aug. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Öcsémnek 1.4-es Bravaja volt, szerettük.
2012. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Disturbed90 válasza:

Nekem egy 2000-es gyártású 1.2-es Fiat Bravo volt az első autóm, sajnos rossz embertől vettem, csúnyán átvertek, tapasztalatlan... lényeg: Ha jót fogsz ki akkor szerintem remek autó kezdésnek! Szerettem vezetni mert jól kiláttam belőle ( csak 165cm vagyok ), ha megpörgettem elég jól gyorsult, nem fogyasztott sokat ( nyugodt vezetőnek vallom magam, kíméltem az autót, egyenletes gyorsulás, nem 5ezres fordulattal csikorgó kerékkel indultam ), Miskolc-Tiszaújváros közt használtam munkába járásra, kb. 70km oda-vissza havi 15 alkalommal és olyan 24ezer Ft volt tankolni. Össze-vissza írok mert azt írom ami épp eszembe jut. Szóval a dolgok kézre esnek benne, a javítás sem kerül egy vagyonba ( leömlő nélkül 40ért kicseréltettem a lyukas kipufogórendszert utángyártottra, 30 volt a 2 első féktárcsa, betétek, 18 gyújtáskapcsoló felújítás lakatossal, stb. ).


Összegezve:

- kezdő autónak szerintem kitűnő, én szerettem legalábbis a rossz vétel ellenére...

- ha olyan vagy akkor majd nem lesz elég a lóerő és le akarod majd cserélni (nem mert száguldozni akarsz csak mert jó tudni, hogyha vannak a kocsinak tartalékai és lehet rá számítani )


Tanács:

- nagyon alaposan nézd át az autót vétel előtt, ha kell akkor fél óráig is nézegesd, minden elektromos kütyüt tesztelj, kipufogót nyomkodd meg, hogy nem csak a rozsda tartja-e össze stb.

- ne 1.2-eset vegyél, az 1.6-osra azt mondja ismerősöm, hogy bőven jó, az én 1.2-esemben pont azt nem szerettem, hogyha ( mivel kezdő voltam ) rosszul mértem fel előzésnél a szembe jövő távolságát vagy egyéb ilyen jellegű hibát vétettem ami rendkívül veszélyes dolog nemcsak magadra nézve ( az emberek hibáznak... ) nem volt a kocsinak tartaléka ami segített volna kikerülni a helyzetből ( vagy padlófék volt és vissza a sávba vagy 3asba 6ezerig széthajtani a motort, hogy be tudjam fejezni, nem tesz jót egyik sem az autónak... ) Most egy 150 lovas kocsim van, már valamennyi tapasztalatom is és szerencsére már jóideje nem vétek ilyen hibákat, de ennek bőven van tartaléka annyit mondok. :) ( Amennyi egy átlag vezetőnek, embernek megfelel és nem egy rally-majomnak aki halálrahajtja a kocsit meg ide-oda cikázik a forgalomban )


Sok sikert!

2012. szept. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!