Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt már valaki Mágneses...

Használt már valaki Mágneses üzemanyag fogyasztás csökkentőt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor leírnátok, hogy milyen konkrét tapasztaltatok volt vele? Csábító a dolog, de félek, hogy népbutítás az egész... Ha lehet, akkor konkrétumokat kérnék. Mekkora a fogyasztás csökkentés, mik a tapasztalatok.

#benzin #diesel #mágnes #Mágneses üzemanyag fogyasztás csökkentő. Fuel Shark
2012. aug. 27. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a kérdést az ezotéria/okkultizmus vagy mágia kategóriában kellett volna feltenned.


Van egy titkos földalatti mozgalom, a Mágneses Fogyasztáscsökkentők Mozgalma (továbbiakban MFM) akik tudják amit mások nem. Semmi más nem kell csak egy mágnes.

Persze a gonosz autógyártók is tudják, de egy föld alatti bunkerben tárolják már évtizedek óta a titkot, nehogy egy literrel kevesebbet fogyaszon az új fejlesztésü motorjuk. Mindezt azért mert a még gonoszabb olajtársaságok erre kényszeritik őket.

Én is MFM tag vagyok, de hiába beszélek én, ezt a hozzászólást is törli hamarosan a british petrol.

2012. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Én is sokáig gondolkodtam rajta, végül nem vettem.

Egyrészt: Ha tényleg hatékony lenne, akkor az autógyárak alapból beépítenék az autóikba. Hiszen az alacsony fogyasztás is fontos szempont az autóvásárláskor (különösen a népautók körében)

Másrészt: Ha tényleg működik, de valamilyen okból az autógyártók nem építik be a kocsikba, akkor a tulajok tennék ezt meg tömegesen! De nem teszik. pedig a számítások szerint egy átlag 1,3 benzines autóban alig egy év alatt behozza az árát. Ha működne, nagyon sokan befektetnének.

Hát ezért nem vettem.

2012. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

ha egy korszerű benzinmotoros autód van, próbáld ki, hogy csak száz oktánost tankolsz...nem akartam elhinni, de a 10 literről nyolcra csökkent a fogyim, csak budapesti forgalomban...


se, mágnes, se áldás, se adalék, sem táltosima... csak a legjobb benzin


ja, és számold ki, mennyi a megtakarításod akár csak egy lityi fogyicsökkenés mellett, bár a százas a legrágább...

2012. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vegyél dízelt!


Nekem a 110 lovas 1,6os dizelem 5-6 között eszik!

2012. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Használtam.


Gyakorlatban úgy működik hogy fogsz egy mágnest és beteszed a gázpedál alá, amitől nem tudod nyomni, így nem fogyaszt a kocsi. A csökkenés attól függ mekkora a mágnes, minnél nagyobb annál kevésbé fogod tudni nyomni, és annál kevesebbet eszik.


Viccen kívül parasztvakítás. Ugyanúgy ahogy az üzemanyagba tölthető adalékok is, a legjobb fogyasztáscsökkentő a tartalékon tartott jobb láb. Vagy a buszozás.


A magasabb oktánszámú benzinnél is lehet ilyen hatás,ahogy előttem is írták, főleg az újabb injektoros gépeknél.

2012. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
jajj ne vegyél ilyesmit, akkor már inkább a Teleshop-ból az abtronic pro, ami tv-zés közben kockás hasat csinál neked, ha szalonnát eszel akkoris...
2012. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is pont azért nem vettem, mert ugyan azt gondolom, mint amit a 2. válaszoló leírt :)
2012. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TOMAtm ***** válasza:
ezek nem működnek.a több 10ezer FTos is csak 2-3 %ot spórol,nemrég néztem egy műsorban ahol direkt ezeket mérték rendes pilótákkal,azonos körülmények között.
2012. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztam egy fószerral, aki esküdözött hogy neki 2 literrel kevesebbet fogyaszt tőle az amúgy sem túl nagyétkű diesel kocsija. Amikor kinyitotta az elejét és láttam hogy egy tüzelőanyagcsővel megegyező átmérőjű kis vízcsőre rakta, nem volt több kérdésem. Persze lehet hogy az egésznek csak annyi a titka hogy vízcsőre kell rakni. :D
2012. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ismerősöm vásárolt fél éve egy ilyet kb 30ezer ft-ért, beszerelte, de a mai napig nem tudta egyértelműen azt mondani, hogy tényleg hatásos lenne..mert állítólag nem működik minden henger rendesen az autóban és ezért nem kap korrekt eredményeket.
2012. okt. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!