Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Hyundai? Kia?...

Melyik a jobb? Hyundai? Kia? Fiat Panda? Honda jazzt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 02:12
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Nekem volt Fiatom, most pedig Kia-m van. Az tuti, hogy a Honda a legjobb, ha van rá keret, nem érdemes máson gondolkodni. A Fiat Stilommal apróbb bajokon kívül nem volt nagyobb, nagyon szerettem. Nem olyen kommersz mint az Opel, VW, stb sokat látott autó, és mivel nincsen olyan magas a presztizs értéke, többet kapsz a pénzedért. A Kia-t én is semmirevalónak tartottam, de az utóbbi években, a Hunday-jal karöltve (mert ugye egy cég) nagyon sokat fejlődött. A Ceed eladási mutatói ezt láttatják is. SZóval én nem írnék le egy versenyzőt sem abből a csapatból, még ha nem is egy ligában játszanak.
2009. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
3%
Mindegyik ocskavas,habár noknek jo.
2009. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mijen KIA? Nekem cee'd van, és hidd el attól jobb az alsó-középbe nincs! Vagy lehet hogy van de ennyiért tuti nincs :)
2009. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Honda legjobb, de egyben drága is. Fiat a legrosszabb minőségű ezek közül. Gondold át: Honda: japán, Hyundai, Kia: koreai, Fiat: olasz. A Honda és a Hyundai, Kia közt nincs olyan óriási különbség, mintha a Fiatot néznénk. Az olaszok nem tudnak normális elektronikát sem gyártani, nemhogy autót. Sajnos ez így van, akármilyen szépek is az olasz autók, szervízjáratz mindegyik. Gondold át: a világhírű elektronikai cégek, számítástechnikai vállallatok szinte mindegyike ázsiában található. Nem véletlenül az ázsiai autók eletronikájával nem szokott semmi gond lenni.
2009. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

A felsoroltak közül én is a Hondára szavazok. De tényleg attól függ, hogy mik az elsődleges szempontok. Ha úgy látod, hogy 5-6 év múlva lesz lehetőséged lecserélni, akkor a koreai is jó lehet (a Kia kocsik nem is csúnyák). Nekem Daewoom volt. 6 éves koráig semmi baja nem volt. Aztán varázsütésre minden elromlott rajta! (Ezzel nem csak én jártam így). Kipufogó, sárvédő elem átrozsdásodás (!!!), stb., sőt, a motor is! Elfelejtett olajat nyomni a hengerfejbe :-) 250ezres poén volt...

Olasz, vagy francia kocsit én sem vennék. Suzuki swift nem jött szóba? Nekem egy 13 éves swiftem van, hihetetlen, hogy miket kibír az az autó... A kasznija sem rozsdásodik. Persze a hátránya, hogy könnyen törik. Az újabbak talán már erősebb kasznival vannak szerelve.

A Totalcar népitélet rovatot javaslom én is.

2009. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
5%
egyikse
2009. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Persze ami olasz, az egyből szar...

Akkor gagyi a pizza is, és a tészták is, csak mert gagyi olasz...

Szerintem olyan ember fikázza már a Fiatot, akinek volt is már...NEm pedig a szomszédja bátyjának a hugának mondta egy németes szerelő, hogy rossz. Persze van köztük problémásabb is, de nem hinném, hogy az Istenített német sablonautókban vagy japán "biztos sosem kell rá költeni, de ha kell, akkor 10szer annyit.." autókban az égvilágon semmi sem romlana el...Mondom ezt 10 év Fiatozás után...(Uno, Bravo)

2009. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

egyértelmű:

Honda

2009. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Talán tényleg a jazz a legjobb,de ugyanakkor ezt meg is kell fizetni elég rendesen.(kb dupla annyi mint egy fiat panda)és annyiért már egy német,nem pedig japán márkát veszel ami azért szerintem még mindig megbízhatóbb.

a kia-t és a hyundai-t nem ismerem,de én azokat nem venném.Nevéhez képest szintén drága.

Nekem egy fiat pandám van a legjobb szereltséggel(digit klíma,elektromos ablakok,fűthető tükör,ülésfűtés,xenon fényszóró...)Másfél éve hajtom és igazán semmi panaszom rá,simán otthagyja lámpánál a kiszuperált tragacsokat vagy az új swifteseket,és mindezt egy 6 literes fogyasztással.

Városba kiváló kis autó,és nem tucat járgány.Országúton még 90-nél simán előzésbe lehet kezdeni vele,mert megállja a helyét 120-130-ig.. merem ajánlani:)

2009. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Lefordulok a székről, hogy milyen "szakértő" válaszokat kaptál! :)) Azt hiszem bele sem kezdek egy értelmes válaszba. inkább kérdezz olyan embereket, akik szakmában dolgoznak (értékesítés, nem pedig szerelés) Én szívesen leírnám a válaszom, de ahhoz itt nincs elég hely :)
2010. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!