Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád: Seat...

Melyiket választanád: Seat Ibiza vagy Fiat Panda? Csajnak!

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Anyukámnak Fiat Pandája van,amúgy nem rossz autó,például ami anyukámnak van az 5 éves van benne 40 ezer kilométer,és még nagy baja nem volt.De akkor is Fiat ami szerintem egy nem megbizható autó.Én egyértelműen seat ibizát vennék.
2010. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Panda
2010. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én polo-t vagy ibizát vagy 206-ot vennék a helyedben
2010. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Panda.A mai Fiatok már jók.
2010. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Ne olaszt. Minden csorog, kopog benne. Az Ibiza meg VW konszern. Na de itt megoszlanak a velemenyek. Ulj bele. Menjel egy kort es amelyik jobban tetszik az legyen az.
2010. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
90%
Szerintem Ibizát. Van panda a családban, de elég sok vele a gond. A Pandának magasak az ülései, kicsit "öregesebb". Az Ibiza a vagányabb.
2010. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én a Pandát :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__495168-..

Nézzetek be ide, ha van egy kis időtök, és írjatok néhány hozzászólást, hogy meglegyen a rekord!!! Köszi!!! :-)))

2010. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
23%
Egyiketse! Vegyetek inkább egy astrát... de ha mindenképpen ilyen műanyagautótakartok akk inkább seat.
2010. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ne seatot.. wolsvagen váza van.. és az trágya kidobható szemét...

olasz autók egyedik, megbízhatók.. nem az olasz ladából kell kiindulni :)


nekem volt német és olasz kocsim is... az olaszban nekem sosem zörgött benne semmi, voltak kissebb problémák, de 12 évig semmi baja nem volt, aztán eladtam...

A német autómnak semmi baja nem volt három évig.. aztán egyszercsak használhatatlan lett.. tönkrement.. be se indult.. kidobhattam az ablakon... úgyhogy ha hosszútávra akarod a kocsit olaszt, ha rövid távra (németet) seat-ot vegyél.. ilyen egyszerű!

2010. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia nekem van egy Fiatom. Eddig semmi baja nem volt csak egyszer főtt fel a vize, de ez azért volt mert kevés volt a hűtővíz :( Most 250.000Km van benne 8 éves. Én úgy tudom egy olasz autót 10 éves koráig érdemes tartani, mert azután rozsdál meg az elektronikája meghal. Én a Pandára szavazok. Van Fiat Panda 100HP amivel a BMW-ket is odaverheted :)


Ja én a Seatot azért nem javaslom mert nekem van egy VW polóm, és tudni illik hogy az egész kocsi ugyanaz csak más a kasztni. amik elromlottak EDDIG:komplett váltó+kuplung+elektronika+rozsda. Ja és Lomha szegény :S


Hátha segítettem :)

2010. márc. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!