Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik sisakot vegyem akár az...

Melyik sisakot vegyem akár az AGV T2-őt is érdemes lenne?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hete nézegetek sisakokat de nem tudom eldönteni melyiket vegyem mert van aki szidja van aki dícséri mindegyiket,elősször néztem egy NZI spyder III sisakot erről amit olvastam szinte mindenki jó véleménnyel volt róla,aztánnéztemaz ICON airframe-t még itt is jókat olvastam,de mikor az AGV re került a sor álltalánosságban soakn szidták az AGV sisakokat,no most én kinéztem egy AGV T2 siakot,erről is egy két negatívummal elég jókat olvastam,de álltalánoságban meg azt mondták AGV sisakot sose vegyek mert azok szarok,akkor most mi tévő legyek?
2012. aug. 27. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát,nekem személyes tapasztalatom az AGV sisakokkal hogy ott csak inkább a márkát fizeted meg! volt egy AGV GP1-es sisakom használtam vagy 4 évig de nem voltam elájulva tőle pedig anno 40.000.--Ft ba került! A mostani 15.000.!!!!!!-Ft os Airoh sisakom jobb! A szélzajt tekintve 100 szor jobb! Az AGV ben 120 km/h felett már nagyon rossz volt motorozni! Összegezve mégegyszer nem vennék AGV-t!
2012. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nos agv gp1 sisakom nekem is volt az alapból úgy szar ahogy van,de az egy alsó kategóriás sisak nem gondolod hogy talán a fentebbi kategóriások talán jobbak lehetnek?
2012. aug. 27. 12:11
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem AGV AX8 Dual-om van, konkrétan SEMMI bajom nicns vele, igaz nem is a 40ezres kategória, 100K környékén volt, de meg is éri. Előtte is AGV-m volt, mikor borultam tette is a dolgát.


Igazából a 40-50K-sok azt a kategóriát képviselik ami már megfelelő védelmet nyújt, de szálzaj és kényelem tekintetében elmarad a 80-100 ezres kategóriától.


Szóval nincs gond az AGV-vel, a többiről nem tudok nyilatkozni.

2012. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom! Lehet.....de szerintem erre semmi garanci sincs! De ha a linkre kattintasz ott sincsenek hanyattesve az AGV-től! Milyen motorra használnád? [link]
2012. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha megnézed ott is csak az olcsó kategóriát szidják ,valahol jogosan, a név alapján azthisznnéd hogy az olcsó kategóriában is jót gyártanak, pedig nem, ennyit tudnak kihozni ennyiből.


Érdekes lenne kipróbálni hogy egy Airtech-et nem AGV logóval hanem noname kínaiként eladni, kíváncsi lennék akkor milyenek lennének az értékelések.

2012. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát igazad lehet! A hozott anyagból ennyi tellett! Nyilván amelyik 100 ezer ft-os sisak ott már talán nincs is rossz bármilyen gyártmány legyen!? Viszont egyet megemlítenék ami az AGV nek nagyon jó volt,az pedig a festése+plexi! volt oylan leesett a motorról átgurult az út másik oldalára az aszfalton és szinte semmi baja nem lett-szó szerint! Azt aláírom hogy eltalálták! De hát a fránya szélzaj.....természetsen most a 40 ezres kategóriálól beszélünk!
2012. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én egy honda cbr600F4 FS motoron használnám csak őszintén meg mondom az AGV T2 amit néztem az 124EFt kategória szóval az már a fenti minőségi kategória
2012. aug. 27. 12:32
 8/18 TOMAtm ***** válasza:
jó az icon sisak,most ráadásul brutál akciók vannak feléjük.én a 80ezres sisakot vettem 33ért.hayabusa k8asom van.
2012. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 TOMAtm ***** válasza:
előtte uvex sisakom volt,karbon.rohadt drága volt és szélzajos igaz SOHA nem párásodott.
2012. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod az icon nem is olyan hangos?Na és melyik cégnél érdemes venni vagy mindegyiknél van akció,nézegettem pl valami istimotor vagy mi amit kinéztem most 62EFt akkor lehet megérné pestre felmenni
2012. aug. 27. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!