Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2-3 millió között milyen...

2-3 millió között milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

2004-től felfelé,elférjünk benne öten,viszonylag sportos,inkább benzines(nem ragaszkodom hozzá),legalább 150 lóerős,ne legyen francia vagy olasz és jól nézzen ki!

Ezek a kritériumok!

Eléggé hajlok a bmw e46 irányába,de nem ragaszkodom hozzá! Ezért írom ki ezt a kérdést.

Aki rá akar beszélni francia vagy olasz autóra,az ne is írjon ide!

Köszi a válaszokat előre is!



2012. aug. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:

Az E46-os szép autó, de a családban 2 volt, mindkettőnek rengeteg hibája volt, az egyik dízel volt a másik benzin 328i..ami lehetséges miden elromlott, az elektromos üléstől kezdve, az egyik henger, hűtő...30000km alatt..A dízellel csak a beltérben voltak kisebb problémák...

Használtauto.hu-n láttam pár A4-et, nem csúnyák..Vagy esetleg Vw Jetta, Passat...

De a japánok körül is nézz szét, Honda, vagy Toyota...Ezeknek motorikusan sok bajuk nem lehet, inkább a minőségre lehet panasz, de ha szerencséd van akkor találsz jót :)!

2012. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

ebben az árkategóriában már bőven van miből válogatni.

Az E46 nekem egyre kevésbé tetszik mióta majd minden sarkon áll egy. De ez csak egy magánvélemény.


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Ismerősöknek volt Passat,Jetta,Golf kombi és nagyon örült mindegyik amikor sikerült megválni tőlük,mert rengeteg gond volt azokkal is.

Japánokat nézegettem én is,de sajnos a belsőtér minősége nem az igazi a legtöbbnél sajnos.

2012. aug. 24. 18:07
 4/54 anonim ***** válasza:
94%

Alfa 159 :) Volt BMW mérnökkel tervezték. Vezesd és utána mondj véleményt. Egyébként ha karbantartod semmi baja nincs!

BMW-ben el se fértek öten a kardánalagút miatt, oda max a gyerek ülhetne ha van, de baromi kényelmetlen.

2012. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
2-3 millió között újat.
2012. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Renault Lagunát vennék, de mivel nem akarsz franciát, így Ford Mondeo. A rengeteg céges közt ki lehet fogni kevés km-es darabokat, elég jó vételeket lehet csinálni a megadott árban.
2012. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


én személy szerint az utolsót venném, 200 nyihaha elég sportos, a kombi miatt 5 ember cucca is elfér benne(tapasztalat).

2012. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:

nekem ha egyszer ennyi pénzem lesz kocsira, akkor Audit fogok venni.

[link]

2012. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
Ha rendesen van szervízelve akkor meghálálja a Vw, BMW, Audi és az összes neves autó. Ha csapkodod, például egy turbos autót indítás után egyből nyuzod, ne várj tőle hosszú éveket...Meg a szerencse...Saját autónk egy Jetta 1.9TDI 200000km alatt motorikusan semmi baj nem volt (le is kopogom) a céges Passat pedig minden második héten a szervizben doglik...ha jó szeriat fogsz ki, akkor minden autó jó..;) Olvasgass sokat.
2012. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!

Alfa nem volt nekem soha,de egy közeli ismerősömnek volt egy.2 motorcsere és egy motorfelújítás után elektronikai hiba miatt kigyulladt majd leégett.Ezek után soha nem fogok azt venni! Azt hozzáteszem,hogy lehet kifogott egy selejtes darabot,de én nem próbálkozom olyan autóval amivel már egy ismerős befürdött(elég rendesen)

Eddig minden autómra nagyon vigyáztam és időben vittem szervizelni nem úgy ahogy a legtöbben,amikor már füstöl,csörög,csattog és ömlik belőle az olaj mindenhonnan!

Volt turbós autóm,amire szintén odafigyeltem! Indulás után nem tapostam a gázt, leállás előtt pedig 1-2 percig mindig hagytam alapjáraton ketyegni!

Új autót soha nem fogok venni,mert azon lehet a legtöbbet bukni(kivéve akkor,ha lesz röpke 100 millió a számlámon :D)

Superb nagyon tetszik és az Audi A4,A6 is! Bár az Audikról sokan mondják,hogy könnyű őket ellopni.

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 25. 15:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!