Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy 12-15...

Szeretnék venni egy 12-15 éves automata Audi A4-et (benzines). Ha eddig rendben tartották és én is foglalkoznék vele, akkor kb. meddig bírná normál használat mellett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy rendben tartották, nem feltétlenül kell elhinned. Ha "eddig nem volt semmi baja" választ kapod, akkor azt jelenti nagyban leszarták a kocsit, épphogy üzemelt eddig.
2012. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elottem szolokhoz. Szerintem kulfoldrol hozass ( erdelyi vagyok szoval nem tudom millyen a kulfoldi auto beiratasa magyarorszagon), de jobban megeri mert jobban karba van tartva ha tobbe is kerul es tobb kilometer is van benne mint pl ha magyarorszagrol venned.
2012. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!