Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van, hogy itt állítása...

Miért van, hogy itt állítása szerint mindenki minden szabályt betart a közlekedésben?

Figyelt kérdés

Ha felmerül bármi szabályok betartásával, sebességkorlátozással kapcsolatban, akkor az itt válaszolók mind úgy adják elő, hogy ők 100%-ban betartják a szabályokat, udvariasak, átengednek mindenkit a zebrán, őket mindenki csak le akarja tolni az útról, stb, stb. No meg ha te 95-el mertél menni 90 helyett, akkor felelőtlen ámokfutó vagy, megérdemled, hogy fizess.


Érdekes módon az úton meg valahogy nem ezt tapasztalom, hogy ilyen szabálytisztelő lenne mindenki.

Én bevallom: mindig 15-el gyorsabban megyek, mint a sebességkorlát. Most kövezzetek meg érte!

Ehhez képest soha nem fizettem még semmilyen bírságot, míg az állításuk szerint lassan közlekedő ismerőseim mind fizettek már gyorshajtásért. Nyugi, nem csak a szerencsén múlik...


2012. aug. 28. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na erre mondok jobbat :)

En meg a szabalyokat sem ismerem, megcsinaltam itt a jogsim, igaz volt elotte magyar, megcsinaltam a "Kresz" tesztet is, de halvany lila fogalmam sincs a legtobb szabalyrol. Es nem buntettek meg eddig csak tilosban parkolasert azt is csak egyszer. Ja meg elfelejtettem lefordulni az autopalyarol a fizetos szakasz elott, es kemeny $5 volt a buntetes mert a kovetkezo ki jaron kimentem. Igaz nem szaguldozok mert minden bokorban mernek, nem megyek at a piroson, es nem utok el senkit. Ennyi ugy latszik eleg.

2012. aug. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!