Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5. forgalmi vizsga. Teljesen...

5. forgalmi vizsga. Teljesen feladtam! Tippek, hogy lelkiekben hogy készüljek?

Figyelt kérdés

Negyedjére is megbuktam B kategóriás forgalmi vizsgámon. Egyszerűen annyira vizsgadrukkos vagyok, hogy mindig (csak a vizsgán, gyakorló órán soha) hibázok olyat, amiért megbuktatnak. Már lelkileg a padlón vagyok. Próbáltam mindenféle gyakorlatot, amitől ellazulok, próbáltam rendet tenni magamban, de mindhiába. Mikor odakerül a sor, hogy vizsga, akkor vége. Ez lesz az 5-ik forgalmi vizsgám, az utolsó esélyem. Az oktatóm hallani sem akar a lefizetésről, pedig engem igazán csak ez nyugtatott volna meg. Mégis mit csináljak? Akik voltak már hasonló helyzetben azok, hogy készültek lelkiekben? Teljesen össze vagyok törve, szinte minden nap többször is rám jön a sírás emiatt. Hogy szerezzek hitet, hogy igenis én is megtudom csinálni? Odavan az összes önbizalmam.


18/L


2012. aug. 29. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha megírnád, hogy miért buktál meg eddig. Gondolom azért nem ajánlja a lefizetést, mert lehet balesetveszélyesen vezetsz, ilyenkor hiába fizetsz, visszakapod a pénzedet. Nem megbántásból írom.
2012. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
20%
Először is, miért kell ennyire a jogsi 18 évesen?Másodszor, miért fordult meg a fejedben, hogy lefizesd az oktatót?Harmadszor, miért buktatnak meg?
2012. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell plusz egy ember miatt agyonstresszelni magad?

Mi az oktatóval nem egyszer'taxiztunk' egy ismerősét ide, az iskolavezetőt levinni ide-oda, na az elején én is úgy voltam vele hogy júj még egy ember, aztán a harmadik-negyediknél már fel sem tűnt az autóban, pedig az oktató is mondta hogy ne mutatkozzak be egy rossz vezetéssel az iskolavezetőnek, és nem is mutatkoztam be.

A vizsgán vizsgabiztos beszállt, elindultunk, oktató-vizsgabiztos nekiállt beszélgetni, és én is valahogy bekapcsolódtam, majd csak azt vettem észre hogy vége a vizsgának.

Én 17 évesen szereztem, most már egy éve hogy megvan.

De gondolkozz el azon hogy 18 évesen minek kell jogsi, mert ha negyedikre sem mész át, akkor biztos kell-e neked ilyen fiatalon vezetned, nem ér e rá pár év múlva

2012. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hello, Szia!


Én úgy mentem el forgalmi vizsgára, hogy előtte 2 nappal baleseteztünk 5 kocsit összetörtünk és 7 embe

2012. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hello, Szia!


Én úgy mentem el forgalmi vizsgára, hogy előtte 2 nappal baleseteztünk 5 kocsit összetörtünk és 7 ember életet veszélyeztettünk.

NEM ÉN VEZETTEM.

Nekem is annyi önbizalmam volt szerintem mint neked. Nagyon megrázó volt az eset amikor a forgalmi vizsgán voltam. Nem tudtam figyelni, koncentrálni, ám összeszedtem magam és elsőre átmentem forgalmi vizsgán. Azt tudom javasolni, hogy koncentrálj nagyon, és nagyon figyelj a jelzőtáblákra, lámpákra, főleg az emberekre, gyalogosokra.

Remélem, hogy sikerülni fog. Sikeres vizsgát kívánok.

18F

2012. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj arra, hogy vizsga, gondold azt, hogy ismerősöket viszel valahová vagy mittomén :D Semmi bonyolult nincs a vezetésben, ne parázz rá.
2012. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!