Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznaltauton skoda fabiak...

Hasznaltauton skoda fabiak 600-700 ft korul jofogas lehet?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok meret boven eleg lenne

fogyasztas meg all szerintem vegyesen 7L ig.van bennuk extra is .8 eves atlag es 130 000 km van bennuk kepen szep allapot inkabb ilyet vennek mint f astra vagy swift . ami meg tetszenek az audik a3 a4

de inkabb skoda mert ar ertek aranyban jobb szerintem . velemenyeket tapasztalatokat kernek kosz



2012. aug. 29. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem jó választás lehet ha jó állapotút fogsz ki,praktikus, nem túl szervízigényes, az alkatrészek is egész emberi áron vannak hozzá, és lehetőleg ne 1.2-es legyen, mert az eléggé lomha. A 130 ezres futásteljesítmény nem minden esetben valós, és azt javaslom állapot szerint vegyél, ne km állás szerint, pl. egy 200 ezret futott példány amire vigyáztak, szervízelték rendesen, akár jóval jobb állapotban is lehet, mint egy 100 ezret futott autó amivel nem törődtek.

Sok sikert a választáshoz, ha aránylag jó példányt fogsz ki akkor boldog tulajdonosa leszel:)

2012. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!