Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szervizben tényleg ennyire...

A szervizben tényleg ennyire nem értenek az autókhoz?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron amikor vettem a kocsit, bevittem a szervizben. Megállapították miket kell benne cserélni, oké lecseréltettem.

Télen bevittem egy átvizsgálásra, megállapították, hogy a hűtő lyukas. Mondták, valószínüleg még az előző tulaj felhajtott vele a padkára vagy valami, és attól lyukas. 50000-ért akartak egy hűtőt cserélni+munkadíj.

Oké, nem kértem, mert ez marha drága, pláne egy 10 éves autóba.


Elvittem egy ismerős szerelőhöz, ő mondta h szivárog a hűtő picit, de jobban a vízpumpa az, ahol folyik. Mondta, hogy ezt kell nagyon kicserélni.


Ennyire nem értenek a szervizben hozzá vagy mi? Meg miért kérnek csillagászati összegeket? Tavaly benne volt vagy 20-25ben egy olajcsere, így meg kijött 10ből...



2012. szept. 1. 14:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
1* igen elvittem oda, mert ingyen átnézték nyáron is(télen-nyáron) de előtte is volt autóm, azt pl maszek javítgatta. Nem hiszem h te legalább 1* nem cseréltetted szervízben az olajat olajszűrőt. Na meg kíváncsi is voltam mennyibe kerül. Amúgy semmi extra, annyiban volt több mint a maszekos csere, hogy adtak 1 év mobilitás garanciát.
2012. szept. 1. 19:39
 12/13 anonim ***** válasza:

hehe..mitgondolsz,miért vagyok ilyen "okos"?XD


Nekem egy olajcsere 33 ezerben állt meg XD

/Suzuki Top-azóta már megszűnt rablóbanda/

2012. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azért mindennek van határa, de ezeket letojják... Nem csodálom h nem viszik szervízbe, meg h bezárnak a szervizek.

33 sok pláne Suzukihoz ami köztudottan olcsón fenntartható autó.

Nekem is mondták h majd jövőre hozzam megint olajcserére szívesen megcsinálják. :D

2012. szept. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!