Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 100Le+os autót keresek! Ti...

100Le+os autót keresek! Ti mit ajánlanátok? Néztem Golf 3 VR6-ot mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Érdekel más autó is, nem csak a VR6 csak én eddíg azt találtam ami megfogott!

2012. szept. 2. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
a vr6-tal az a baj,hogy rommá hajtják őket.aki azt mondja nem hajtotta az hazudik,mert mégis miért vett volna valaki olyat,ha nem száguldozásra... ami nincs széthajtva,az pedig túlárazott.szóval,ha nincs rá röpke 1 milliód,akkor szerintem ne is nézegesd őket.
2012. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ezt elfelejtettem még leírni:

egy autót úgy terveznek pl golf,hogy a legtöbbet 1.6 és 1.8-ból fognak a legtöbbet eladni.ahhoz csinálnak motorteret és kasznimerevséget is,ahhoz tervezik.na most ha ugyan abba a motortérbe beleteszel egy röpke 1000 köbcentivel nagyobb motort,az nem tesz annyira jót neki.ugyan abban a kicsi térben,sokkal nagyobb motor.több hő,nagyobb erőhatások.az intenzív hőkezelés hosszú évek alatt elgyengítik a kocsi elejét és egy koccanásnál lehet ezt észrevenni.amikor összecsuklik előttünk a motortér,mi pedig gyengéden átöleljük a syncro blokkot minden tartozékával!

2012. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég a 100 ló, vagy az alatt. Nekem 125paci dübörög alattam, de nem érzem, hogy kihasználnám, lehet azért, mert már öreg vagyok :D
2012. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tudók neked valo autót! Keres rá: Zastava 128 GT
2012. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2001-es Ford Mondeo tddi kombi 116lovas én imádtam
2012. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
200 lóerős autót is ki lehet használni közúton,csak kell hozzá egy jó sofőr meg sok benzin
2012. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondj egy árat, meg hogy milyen kategória érdekel légyszíves.
2012. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Audi A4 vagy VW Passat 1,9 TDI 110 lovas változata + még lehet chippelni is.
2012. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
700 000-ig érdekelne inkább benzines! Valami olyasmi érdekelne mint a Golf 3 VR6, de ha lehet akkor kicsit kevesebbet egyen! Ezzel a 15literrel nem vagyok kibékülve...
2012. szept. 3. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Jah ok akkor van itt egy pár benzines:

[link] ez már tényleg sportos is

[link] ez már inkább visszafogottabb

De szerintem a Golffal sem járnál rosszul, csak előfordulhat egy-egy motorhiba vagy ilyesmi és nem tudom mennyire tudnád javittatni.

2012. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!