Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50es motor lenne...

Milyen 50es motor lenne alkalmas 100-200 kilóméteres távokra?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb kibírja, ha jó állapotban van, és nem nyélgázon mész.
2012. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
simsont neeeee tesa azt az egyett neeee 4 nekem is van meg van egy ezres gsx-r em de ameddig sziomoztam addog kajak csa a bj volt vele !
2012. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem yamaha 50-es robogóm van, elég gyakran szoktam motorozni egyhuzamban 100-150-kilométert is. Szeretek motorozni, eddig semmi gond vele.
2012. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi másba ne gondolkozz csak vízhűtéses robogóba ha már 50 est akarsz! Aprilia SR, Yamahából egy csomó Piaggio/Gilera Runner stb.. van választék csak ne Hyjaushijungot vegyél...
2012. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 waland ***** válasza:
Tartósan te fogsz megszenvedni ezeken a távokon, nem a motor. Bármi jó, csak ne legyen kiskerekű, és legyen jó a lengéscsillapítása. Mentem már egy nap alatt 180Km-t Piaggio Free-vel, 100Km körül Yamaha Mintel, és nem a motornak volt fárasztó, én viszont szétültem a hátsóm. Arra kell csak ügyelni, hogy ne menjen az ember mindig nyélgázon. A vizes motorok valóban jobbak, de 50ccm-nél én nem érzem létkérdésnek a vízhűtést. A simsonról én is lebeszélnélek, mert ugyan van ismerős, aki lement vele 250Km-t, de mellette meg vagy egy tucat, akinek 30 után már valamit szerelni kell... Azt a motort már nagyon ki kell fogni, hogy ne legyen egy vagyon a teljes felújítás.
2012. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!