Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok elsősorban, milyen...

Motorosok elsősorban, milyen motort ajánlatok 'kezdőnek', a1 -es jogosítványt csinálom tehát amelyet azzal is vezethetnék, forgalmival. Papirokkal?

Figyelt kérdés
nézegettem néhány motort, de tudom hogy nem kinézetre kellene választanom, leginkább supermoto változat nyerte el a tetszésem, nézegettem Husqvarna sm 125 , Aprilia Mx 125, de ti mit ajánlanátok? akár tapasztalatok alapján, tulajdonságokat leírva, és esetleg weboldalak,linkek küldésével szeretném segítségeteket kérni, ha lehet?

2012. szept. 4. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egy DT 125 tökéletes lenne első motornak!
2012. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Honda XR125L vagy Yamaha WR125X
2012. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Suzuki DR 125SM


Kawasaki D-Tracker


4 üteműek, de én nem vennék 2 üteműt. Volt már! Sokat evett ( 2xesét mint a 4 ütemű).

2012. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dt 125, WR 125X, de ezek csak addig fognak tetszeni amég rá nem ülsz 1 gyorsasági 25-ös 2t-re, akkor egyből megváltozik a gondolkodásmódod, hidd el, én is igy jártam :DD de 25-ös 2t supermotok se rosszak
2012. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!