Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetséges ez, mennyibe...

Hogyan lehetséges ez, mennyibe kerülne?


2012. szept. 5. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon "egyszerű", van belőle 4WD verzió, elsőkerékhajtás kiiktat és kész.


Viszonylag olcsón meg lehet oldani, kell egy 4WD Swift, meg valaki aki kiszedi az első hajtást.

2012. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hátha neked olcsó venni egy 4WD-t (Subaru Justy) és + munkadíj akkor igencsak folyik a $$$$$$$$$$$$ a csapból. de egyébként köszi ment a zöld
2012. szept. 5. 21:44
 3/9 A kérdező kommentje:
egész olcsóak a Justyk (140ezertől kezdődnek) + munkadíj. szerinted mennyi lehet? utána természetesen eladnám a mostani Swiftem hajtásával. esetleg más megoldás?
2012. szept. 5. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


180K, műszakival+ kötelezőkkel együtt 300, az átalakítás nagyon maximum egy százas (szerintem kevesebb), nagyon maximum 400-ból megáll. Ez szerintem viszonylag olcsó. :D


De a legdrágább 200-es verzió is "csak" 600K. :)

2012. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
okmányok minek??? van egy másik swift. csak a hajtást kell kicserélni benne. ennek az alkatrésznek esetleg utána tudnál nézni nekem? annyira nem értek hozzá. előre is köszi.
2012. szept. 5. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Látod, ezért lett letiltva a videónál a kommentelés lehetősége, mert mindenki csak okoskodott és hülyeséget hordott össze.

Készült a Swiftből is összkerekes:

[link]


most nem láttam a listában, de pár hete volt fent egy '91-es 1.6os Swift Sedan 4WD valami 200 000 körül.

2012. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megvan az alkatrész [link]
2012. szept. 5. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha közútra akarsz menni vele akkor kelleni fog, ha más nem műszakira. Külön meg nem éri meg megvenni, illetve eléggé ritka is, mivel itthon nem nagyon terjedt el. De ha gondolod utánakérdezek holnap.
2012. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor mégse drága, meg van is. :D
2012. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!