Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 93-as Marutim és a...

Van egy 93-as Marutim és a gumiharang szétment mind a két oldalt meddig lehet közlekedni így vele?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem kéne sokáig, mert tele megy szutyokkal.
2012. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a féltengely csukló gumiharang szakadt ki (R19en) kb fél éve és amilyen okos voltam nem cseréltem ki és most cserélhetek féltengely csuklót is 20E ért ,mert már recseg ,ropog ,búg mint az állat , úgyhogy azt javaslom minél előbb csináltasd meg mert nem lesz jó vége ha telemegy minden föld dióval
2012. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen
2012. szept. 10. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ameddig csak akarsz..

De el kell dönteni, h veszel pár ezerért két gumiharangot most v később veszel pár tízezerért féltengelyt :)

2012. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy cseréld ki, de ha van rá módod, csere előtt takarítsd ki a zsírt, benzinnel mosd át, és nyomd csurig grafit zsírral. (mert ha már valami szutykot összeszedtél, akkor az meg fogja enni a csapágyakat)
2012. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!