Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féltengely csukló felújítás...

Féltengely csukló felújítás kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

külső gumiharang kiszakadt és már annyira tönkrement ,hogy egyenesbe úgy búg hogy már az elviselhetetlen ,alászedett kormánynál meg már ropog , szerelő azt mondta hogy ő nem talált az autóhoz féltengely csuklót ,de ad 1-2 telefonszámot ahol felújítják. és am miből áll egy ilyen felújítás ?

(94-es R19 ről van szó )



2012. aug. 2. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A szerelőd vajon hol kereste, hogy nem talált?

Bemész a legközelebbi autósboltba, megrendeled, másnap ott van.

A felújítást meg felejtsd el.

2012. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy újítanák már fel, 20asból megvan az új szereléssel együtt.
2012. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pagan ***** válasza:
én pont kifogtam egy rohadt nagy akciót az autóalkatrészwebáruháznál a 2 db roulex csuklót 12 ezerért utánam vágták,ha egy oldalt cserélsz csak,akkor talán kijössz egy 20 asból munkadíjjal,az ilyen szerelőt felejtsd el aki nem talál alkatrészt,röhej..,na mindegy,felújítás lehetséges de nem éri meg
2012. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

el is felejtem!! autoalkatreszwebaruhazban meg csak komplett feltengelyt találtam csuklónál azt írja nincs beárazva , de ha tudnátok linkeli egy-két helyet ahol van csukló azt köszönöm vagy ,hogy hova érdemes elmenni

1.4 Benzin 1390ccm 1992.01 > 1995.12 lépcsős hátú 80Le

2012. aug. 3. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!