Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50-ről vélemények?

Simson s50-ről vélemények?

Figyelt kérdés
az autós oktatóm eladja a simsonját...viszonylag jó állapotú, szép festés, erős motor, jó váltó és még jól is gyorsul .....ezeket nem ő mondta, hanem én láttam mert azzal jött be az autósiskolába.....én nem használnám olyan sokat csak városba néha bemenni ha már ritkán jár a busz(5 km-re lakok a várostól)......a legfőbb kérdéseim azok lennének, hogy mennyire nehéz a blokkot széthúzni, szerelni a blokkját....én csak a blokkja miatt félek, mert azt hallottam, hogy oda már komolyabb tudás kell, de biztos fog segíteni ha valami baja lenne..előre is köszi a válaszokat...akinek volt vagy a családban volt az írjon nyugodtan, de más is írhat csak kérlek írjátok oda hogy volt-e vagy nem volt

2012. szept. 11. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 78-as, a papámé, apukámé volt, most én használom. A blokkot eddig 4-5 X kellett széthúzni, mert a szar utángyártott alkatrészek hamar elkoptak benne. Nem olyan bonyolult a blokkja, de azért első latványra majd azért durva lesz kicsit. :D Én ajánlom, az enyém majdnem mindig pöccre indul, szeretem, sokkal jobban mind a robogót. A hátsó teleszkópot meg kell majd csinálnom, mert folyik az olaj belőle és a gumi része az alján szétment. De meg nem is nyúltam hozzá, eddig csak az elsőt szereltem amióta használom, 4-5 éve.
2012. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én azt olvastam, hogy minél többször húzom a blokkot annál jobban nem fog menni...ez igaz?
2012. szept. 12. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!