Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malossi vagy polini sport...

Malossi vagy polini sport 70ccm henger?

Figyelt kérdés

Venni akarok 70es sport hengert a keeway ry6-ra!

A henger mellé sportkipuffon kívül miket kell beszereznem még?

14/f


2012. szept. 14. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Önmagában egy henger semmit nem ér. Ehhez nagyobb karburátor kell, és hozzá illesztett rezonátoros kipufogó. De ezt a megnövelt erőt a főtengelyed nem fogja bírni, így azt is cserélheted. Majd teljesen újra kell hangolni az egész variátort meg kuplungot, de érdemesebb Malossi Multivar-ra cserélni, ettől egyenletesebb lesz a gyorsulás. ÉS ekkor végsebesség még nem nagyon nőt, cserélheted a végáttételt. És lett sok pénzért egy nem túl tartós sokat evő robogód. De önmagában egy 70es henger felrakása semmit se ér, sőt karbi csere nélkül vszínűleg be is sül.
2012. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

valószínű elkezdem azzal a ,,tunningot'' hogy veszek egy malossi multivarrt aztán fokozatosan a többi alkatrészt multiv.után főtengely aztán szerintem a kipuf. aztán karbi és henger.. Ez jó sorrend lenne?:)

2012. szept. 14. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Előre csak Multivart vegyél, az már dob a gyorsuláson. A henger, főtengely, kipufogó, karbi meg egyszerre fog kelleni, mert rendszert alkotnak.
2012. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cápeti085 válasza:
Régiéma,de aki olvassa tapasztalatból írom.Kíváncsi voltam mi menny8t befolyásol.Jog 3kj vagy 3yk-m van.Tök hyári volt minden kapott egy jó használt polini 70ccm he gert olyan jó mm gyűrű hézagokkal karbiba nemtudom minek de úgy vettem h 82 fúvóka volt 3-4 rúgásra indult.Bitang volt.Van itt egy jóféle emelkedő{sejtettem én h kicsi lesz neki a 80 fúv8) alig ment fel 90 kiló vagyok.Aztán kapta a 90 fúvit!Na úgy már igen.Se 19 karbi se kipuff cdsk a sajátja.gpsel 76 a vége a 90 kilómmal de még 60nál is hú mármint úgy h kapackodni kell.Lehet kap egy kisebb végáttételt meg még 17,5 vagy 19 karbit.De szerintem kipuffot nem fog.Gyári főtengely van benne és nem akrom megnézni mit bír!Nekem ennyi elég.Ja és van tiltás is az olyan 6-6500 lehet.Ahhogy én használom nekem így megfelel.Ja és a variátor görgők útja meg vannak hosszabbítva meg a csapszegnél a találkozásuk kicsit lecsiszolva.Akksi 6ahs kicsi nehézkesen de indítja.Lehet kap eggyel nagyobbat.Remélem segítettem valakinek.
2017. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!