Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Klíma nélküli kocsi tulajok!...

Klíma nélküli kocsi tulajok! Ti mennyire bírjátok nyáron a nagy melegben a kocsikázást? Vagy nem olyan vészes?

Figyelt kérdés

autóvásárlás előtt állok. És amikor beütöm használtauto keresőbe a kritériumokat, akkor bejon kb 100 autó, de ha beütöm a klímát is akkor csak 50, a klima nélküli autók közül elég sok megtetszett, de a klimások közül csak kevés.

Elég sokat kell majd furikáznom, főleg nyáron, ezért kérdem.



2012. szept. 17. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Fekete,bordó,sötétkék autóban elviselhetetlen.

Nekem van egy klíma nélküli fehér,és egy szintén klíma nélküli bordó autóm.

A bordóba be sem lehet szállni-kánikulában,míg a fehérben tűrhető a hőmérséklet.

2012. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem bírod a meleget akkor mindenképp NAPFÉNYTETŐS autót vegyél (a nagy hőségben kinyitod a napfénytetőt és az ablakok le... huzatot csinálsz és máris jön be friss levegő is és hűsít is... ugye a meleg felfele száll)! Ennyi a trükk!

Én nyáron nem bírnám ki hogy felhúzott ablakokkal menjek.. Nagyon idegesített mikor klímás autóval mentünk hogy ragyogó napsütés/jó idő/sunshine meg minden ,erre felhúzott ablakokban érezhettem a bezártságot!

2012. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Napkiraly ***** válasza:
61%
simán megvagyok nélküle, nem hiányzik hogy levegye a teljesítményt, meg szívjak a karbantartásával
2012. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
nekem fekete klíma nélküli kocsim van,nem nagyon lehet benne kibírni a meleget, a klíma jó dolog megéri azt a plusz pénzt
2012. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Most kint 33 fok van, a kocsiban meg 15-tel több mikor beülök. Klíma be, és hajts.☺ Oda nem adnám a klímás kocsimat egy alap kocsiért ilyenkor.
2013. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs klíma az autóban, de nem is kell, mert minek. Utálom azt a sarkvidéki levegőt, amit a pofámba tud fújni egy klíma, szerencsére a városban dugó sincs, lehet haladni, ha hosszabb útra megyek, arra meg ott a tetőablak, így olyan, mintha menne a klíma. Bár sokan mondják, hogy kevesebbet fogyaszt a klíma, mint a lehúzott ablak, de amíg nem lesznek inverteres ( lehet más a neve autóban ) klíma, addig én elleszek a lehúzott ablak- elhúzott tetőablak kombóval.
2016. aug. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon melegben szerintem kell a klima,de en szeretem,ha le is van huzva az ablak,ugyhogy csak idonkent kapcsolom be egy kicsit,arra jo,hogy elviselheto legyen,de nem jo csak klimazni.
2017. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Volt annó, egy régi suzuki swiftem, legalapabb GL.. Asszem soha többé nem veszek klíma nélküli kocsit.. Mire leértünk balcsira, zacskóim megfőttek kb :D Most egy Toyota Corollám van, klímás természetesen.. Nincs annál jobb mikor kényelmes jó idő vna az autóba, még a kedved is másabb... :)
2018. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Dettó, klima nélküli suzukim volt pár évig, minden nyáron folyt rólam a víz az 50 fokban lehuzott ablaknál se jobb mert attól még 30-40 fok van, bármit csinálsz. Városban meg egyenesen pusztulat, arról nem beszélve ha olyan helyre megy az ember eléggé kellemetlen szétizzadt felsőbe menni. Kövi autóm klímás, hát.. innentől tudom, hogy ezentúl ez lesz az első extra amit mindig keresni fogok mert rengeteget számít.. nem szétizzadt felsőbe szállok ki, rendesen kapok levegőt nem fülledt 40 fokot szóval ajánlom. Hát néha kell költeni rá, karbantartás miatt évente pollenszürőt cserélek nem nagy összeg. Illetve 2 (néha 3 ) évente kell tölteni. Simán megér ennyit sőt. Fogyasztás szinte semmi dízelnél nem nagyon érzi meg.
2019. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!