Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok, mivel kezdjek?

Mit ajánlotok, mivel kezdjek?

Figyelt kérdés

Megvan a Segédmotoros jogosítványom!

Gondolkodtam Aprilia RX 50 motoron, de az olasz motorokról sok rosszat mondtak, és többek között nagy hátránya az Apriliának hogy drága és nehezen található bele alkatrész..

Ha nem így van, természetesen megcáfolhatjátok, csak írjátok le hogy mit miért..KTM-ben gondolkodtam még, de az 50 es KTM motorok elég kis méretűek, 85 cm3-be nem igen vannak, 1-2 láttam, de azok is mind ilyen 500K felé, annyi pénzem sajnos nincs rá.Mindenképp valami supermotrot, vagy endurot szeretnék venni, kínai mákdaráló szóba sem jöhet, (nem kell nekem itt a szöveg hogy pedig milyen jók meg stb, megvan róluk a véleményem, számomra a robogó nem motor!) szóval most az a helyzet, hogy nem tudom eldönteni hogy milyen motort vegyek, szeretném ha megbízható lenne, és ezzel együtt egy jó 10-15 lovas, vagy legalább is erős motor legyen, és azért az alkatrész se legyen bele 100K de ez annyira nem lényeges, ez még megoldható.

lőre is köszönöm a segítséget!


2012. szept. 25. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:

Hozzátenném hogy nem először ülnék motorra. Pár éve már nyomom az 'ipart', tehát azért már benne vagyok a dolgokban..:)


Előre*

2012. szept. 25. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
10 lóerős segédmotort nem fogsz találni
2012. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem? Aprilia RX 50/70 Gyárilag 12 Lovas! :)
2012. szept. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!