Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elérhető 3. 0 TDI A8-assal...

Elérhető 3. 0 TDI A8-assal 7-7.5 literes fogyasztás 120 km/h-s autópálya tempónál kevés klímával, tempomattal?

Figyelt kérdés

Illetve 80-as országúti tempónál maximum 7 literes fogyasztás néha bekapcsolva a klímát?


2012 Audi A8 3.0 TDI.



2012. szept. 28. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

igen elérhető


és akkor mi van? egy ilyen autóval az életben nem fogsz ilyen értéket produkálni


nekünk az ezzel a motorral szerelt A6-van 7-es S-tronic váltóval és elvileg 5,9 literrel is elmenne.. eddig nem láttam 10 liter alatt, pedig viszonylag normálisan megyünk vele

2012. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor hazudtál, mert ahogy írtad nem érhető el. Nektek is tíz jött ki, az alá nem igen ment, akkor a válaszod nem.


Pont arra vagyok kíváncsi, hogy a hülye steril gyári mérésekkel szemben mennyi a legalja a valós fogyasztásnak, finom lábmozgással.

2012. szept. 28. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hazudtam


azért írtam hogy elérhető, mert vannak tesztpilóták akik meg tudják csinálni úgy, hogy tojást raknak a lábuk és a gázpedál közé


és azért írtam hogy nem fog menni, meg nekünk se ment, mert ki az aki egy 245 lóerős, több mint 500NM-es autóval úgy megy mint Marinéni az 1.0-ás corsával? :D

2012. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz, de ez mégiscsak hazugság - jól mondtam - hisz nem lehet elérni (vagy legalábbis szerintetek nem), mert én - ahogy írtam is fentebb, de úgy gondoltam ez teljesen értelemszerű - a valós hétköznapokra értettem a kérdést, ugyanis a kutyát nem érdekli a hülye tesztciklus, mindenkit a valós adatok érdekelnek. Így szerintetek nem lehet elérni ezt, vagy hasonló értéket.


Amúgy ne írd már, hogy nem lehet egy A8-assal, vagy S-el úgy közlekedni mint egy mocorgó öregúr, direkt írtam hogy belövöd a sebességtartó automatikát pl. 120-ra, onnantól nem fogsz vele tépni, hiába a majd' 250 ló, meg bődületes nyomaték. :) Pont ez a lényeg, a sebességet tartva ENNÉL a tartománynál mennyi a fogyasztás.


Én ezt kérdeztem. (Nem azt, hogy ki hogy jaszkarizik máskor az autójával).

2012. okt. 1. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha valóban mindig öregurasan mész, és városban szinte alig használod akkor elérhető szerintem
2012. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm! Jöhet még (már ha van itt még a GYIK-on valakinek hasonló tapasztalata).
2012. okt. 2. 13:53
 7/8 Farkas Victor válasza:

Szia!


Nekem nincs tapasztalatom A8-assal de majd ha kimentem innen akkor azt veszek 6.0 W12-est és leszarom majd a fogyasztását, de remélem annyiban tudok segíteni a fogyasztással kapcsolatban, hogy nekünk volt E320 CDI Mercink azaz 3.2 literes V6-os és azzal normális közlekedéssel tudtunk produkálni 7,9 literes fogyasztást VÁROSBAN! Pályán pedig 6 és fél litert! Szóval szerintem lehet...Remélem segíthettem! Üdv.

2012. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyár ennyit mond,de az sem steril körülmények közt... DUMA

A gyártók hazudnak, hogy vegyed...

Az én kocsim a gyár szerint 6,2-t eszik százon pályán... Ahha ez még humornak is rossz, 8,5 alatt nem áll velem szóba sem! És akk még nem is klímázok folyamatosan ugyanis utálom a klímát...

2012. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!