Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én most 13 éves vagyok de már...

Én most 13 éves vagyok de már nagyon szeretnék 1 saját kocsit! Ez lehetséges ugy hogy ne keljen rá fizetni semmit?

Figyelt kérdés
Hogy pl a kertbe áll az én roncsom amit majd saját kézzel megjavítok és majd forgalomba adni mikor leraktam a jogsit!És csak utána használnám!NEM BIROM KI AZT A 4ÉVET!!!!!!!

2012. szept. 28. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyenre nincs lehetőség. Ha kivonatod a forgalomból akkor nem kap új forgalmit, ha meg nem vonatod ki akkor sújadó, biztosítás, műszaki mert attól hogy nem használod még lejár stb.
2012. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem kell fizetned semmit, max egy forgalomból kivontat tudsz tartani:(
2012. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és ez hogy münködik ez a forgalombol ki vonás?
2012. szept. 28. 21:13
 4/17 A kérdező kommentje:
elveszik a kocsimat vagy mi?????
2012. szept. 28. 21:14
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Kivonják a forgalomból akkor, amikor nincs leműszakiztatva a kocsi. Legalábbis a miénket így vonták ki még évekkel ezelőtt.
2012. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

"NEM BIROM KI AZT A 4ÉVET!!!!!!"


Dehogynem bírod ki...


"nagyon szeretnék 1 saját kocsit!"

Sokan szeretnének...


Nincs olyan lehetőség, hogy 4 éven keresztül a kertben "saját kézzel" javítgatod (...13 évesen...), majd utána forgalomba helyezed.

2012. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
van ideiglenes kivonás, ami fél évre szól, jelenleg azt hiszem egymás után két ilyen félév lehet, utána forgalomba kell helyezni, ezután megint csinálhatsz 2 ilyen félévet, de azért járj utána. Én nem tartom hülyeségnek, a te korodban én még robogoztam, és azt mókoltuk, de 16 évese már énis a kocsira gyűjtöttem... ha van rá lehetőséged kezdj el spórolni, ha ennyire kell a kocsi, én is így voltam vele, hogy ez volt a mindenem, de azis jó, hogyha azt a 4 évet végig spórolod még, és 17 évesen ha leteszed a jogsit, már egyből tudsz venni magadnak valamit...
2012. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De 13 évesen miből spóroljon szegény? Hivatalosan munkát még nem végezhet. Ha jól tudom, 16 éves kortól lehet diákmunkát vállalni. Abból sem hiszem, hogy egy év alatt milliókat, de akár ha csak egy öreg roncs kell neki, százezreket össze lehetne szedni egy év alatt.

És akkor még csak megvette. Miből tartja fent, miből vesz hozzá alkatrészt, miből tankolja? Ez sem két fillér.

Egy 17, pláne 13 évesnek nem hiszem, hogy létszükséglet lenne egy autó, még ha nagyon is vágyik rá. Azt hiszem egyébként ezzel sokan így voltunk. De pl én is befejeztem a tanulmányaimat, munkába álltam, volt havi rendszeres bevételem, összegyűjtöttem egy kis pénzt és úgy vettem meg az első autómat. Utólag nem bántam meg hogy így tettem. Tizenévesen szerintem nagy anyagi felelőtlenség autót venni.

2012. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

vedd meg a need for speed legújabb részét, és ott lesz saját kocsid.... :D

kezed beleér még a bilibe


meg mi az h 13 évesen megszerelem? :D xd

akkor az autószerelést már nem is kéne tanulni ha minden 13éves megtudja szerelni a kocsikat....

2012. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Neked még nagyon nem való autó...Gondolom nem ladát akarsz

az új autókhoz meg hozzá se lehet nyúlni...

2012. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!