Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet egy 2001-es...

Hogyan lehet egy 2001-es Skoda Fabia hátsó lámpa buráját levenni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem az autót, és rá pár hónapra kiégett a hátsó irányjelző lámpa, és ki szeretném cserélni. Viszont a leírásban nincs ábra, hogy pontosan hogyan is kellene levenni a burát, csak annyit ír, hogy csúsztassam oldalra. Eddig a legtöbb próbálkozásom csak a műanyag ropogásával járt, úgyhogy gondoltam inkább megkérdezem, hogyan érdemes, illetve pontosan hogyan kell (konkrétan az érdekelne, hogy a leírásban megadott oldalra csúsztatás mit is jelent). Itt egy kép, hogy pontosan milyen a bura : " [link]


Köszönöm a segítséget! :)



2012. szept. 30. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
hátulról, a csomagtartóból,kell szerintem mint minden autónál.
2012. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze az egyértelmű, csak a hogyan tovább résszel vagyok bajban... :)
2012. szept. 30. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Az égőket tartó panelt egy pattintással ki lehet húzni, a búrát meg a kárpit alatt fogja négy anya.
2013. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!