Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wartburg vagy lada?

Wartburg vagy lada?

Figyelt kérdés

vmi olcsó ütni vágni való igénytelen de meg tudom szerelni nagy kombi kéne rossz földúton használva teherrel kertbe menni cipekedni stb. és városba is használni néha

melyik a jobb? melyik a nagyobb? strapabírobb?

én nem tudok dönteni de a lada szerintem jobb összbe


2012. okt. 2. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Inkább a Lada. Keress benzin-gázosat, úgy tűrhető a nagy fogyasztása.
2012. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Suzuki nem jó erre a célra?
2012. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abból nincs kombi és földúton teherrel sem az igazi mert le ér az alja.
2012. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, mert kb mind egyformán bírja a gyűrődést és könnyen szerelhető. A kocka ladák könyebben rohadnak, inkább egy 2101-2103 közötit vennék Ladából. A Waartburgot azért nem mondnám biztosra, mert nekem csak a 353-assal van tapasztalatom, de abba meg már keverni kell a benzint, Az 1.3-asban meg VW Polo van, amit nem nagyon ismerek, de bizos összetettebb mint egy Ladá-é. Összességében bármennyire is szeretem a 353-as Wartburgot, mégis egy Ladát ajánlok.
2012. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kevert üzemanyag nem baj van a kúton

suzuki hát azt hogy? :) abba beleülünk 2-en és leér az alja :D meg kicsi is

a fogyasztás nem érdekel kibírom nem fogok vele annyit menni és gáz is csak messze van

2012. okt. 3. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz te, hogy keverék is van a benzinkúton? A környékemen már évek óta nem lehet sehol keveréket tankolni. De inkább akkor is a Lada a jobb választás. Annyi hogy könnyebben elakad mivel hátsó kerék meghajtású, szemben a Wartburgal ami első kerekes. A Warburg sem gyenge, én igazából a Wartburgot választanám, mert volt nekünk is, csak pont ezért mert nem lehet keveréket tankolni le lett cserélve, de nagyon szerettük. Erővel sem volt baj sosem. Dönts el te, hogy melyiket tudod olcsóbban megvenni, vagy melyik tetszik, egyformán fogyasztanak, egyformán eyszerűen szerelhető úgyhogy én nem tudok különbséget tenni.
2012. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

szomszéd faluba van keverék néha veszek is kismotorba

melyik a nagyobb jobban használható? a wartburg?

2012. okt. 3. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát hogy miért kell felhozni mindig ezt a szar szemét autónak nem nevezném suzukit hihetetlen.Szerintem ladát vegyél egy 2104-est, régebbit pl 2102-est úgysem találsz.
2012. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2103 utánit ne vegyél, a kockák már nem azok a nyúzható örök élet gépek. 1500-asból még mondjuk nem láttam kombit, de 1200-sból van. igazából méretre sem udom hogy van-e különbség, de a lépcsőshátú Wartburg csomagtartója nagyobb mint a lépcsőshátú 1200-asé. Attól füg, hogy melyiket találsz. mind2 jó választás. fogyasztásra sincs sok különbség, mert a Wartburg elmegy 8 literrel, de a Lada is megeszik annyit. Mondjuk láttam az interneten nem is egy helyen, hogy Barkas első kipufogódobot tettek a Wareszra és 6 literre lement a fogyasztása, meg erősebb is lett. Ebből nem tudom hogy mi igaz, de ha igz akkor a Wartburg takarékosabb lehet.

Nekem nem igazán megy a döntés. Nagyjából teljesen mind1 hogy melyiket választod, mind2 megfelel a célnak

2012. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

akkor wartburg lesz a közelbe van 1 papa-mama kocsija kb :D

igaz kicsit drága de még mindig olcsó nem rozsdás nagyjából egybe van képek alapján

2012. okt. 4. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!