Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ez a mondeo az árát?

Megéri ez a mondeo az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 3. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Ez az 1.6-os 110 lóerős motor iszonyúan kevés ebbe az autóba. Baromi lomha. Kereskedőtől meg akkor sem kéne autó, ha féláron adná!
2012. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem Focus II. van, 1.6-os, 115 lóerős motorral és nekem még ez is kevés néha. A Focus egy mérettel kisebb, a motorja meg 5 lóerővel erősebb. Nem fogyaszt túlságosan jól, viszont ha menni akarok vele, akkor pörgetni kell, így meg nálam a 10-et megeszi vegyesbe.
2012. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kényelmes kocsikázásra kell akkor jó. De ne számíts rá, hogy ez jól fog gyorsulni. Lehet, hogy megy 160-170-et is(vagy többet), de nem éri el annyi idő alatt, mint egy nagyobb motorral. Én is úgy gondolom, hogy legalább egy 1.8-as motor lenne hozzá, ami optimális. Csak nézd meg, hogy saját tömeg 1360 Kg. Plusz még a személyek, csomagok szóval ... Kellemes vezetési élményhez sajnos kevés bele az 1.6 110 lóerő.
2012. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!