Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dr 650 rs em van és valamiért,...

DrTyler kérdése:

Dr 650 rs em van és valamiért, fogja és elmegy rajta a gyújtás, de nem teljesen . Kezdetektől fogva ez volt velede csak mostanra sikerült nagyábol beazonosítani a hiba forrását?

Figyelt kérdés
Most lett felujítva motorikusan, vezérmű lánc/tengely, szelepek, stb, stb, karbi lékszűrő patyolatra lett tisztítva. És menet közben amig van gyújtása akkor is lehet észlelni h valami nem okés alacsony fordulatról gázrántásra torpan mintha sokat kapna, de szerintem utólag most kiderült h kevés lehetett a szikra. Illetve ma motoroztam vele és, menet közben elment a gyújtás hatalmasakat durrogot . És az nem tiszta igazából nekem azért is írtam mert amikor utána rögtön probáltam indítani, és minden egyes indításnál, elején ad szikrát, tehát,4- 5 pöffen és leál mindig, és nem indul, és nem tudom, h ogy ez most trafo baj lehet, vagy a gyújtás vezérlő elektronika? vagy egyáltalán mi miatt csinálhat ilyet . És ha nemindul akkor mindig ezt csinálja 4-5 pöffen . Ha meg megy érezhetően lomha, kicsit nehezen pörög ki, és alacsony fordulaton hirtelen gázrántásra torpan.

2012. okt. 3. 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!