Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio Free robogóm világítás...

Piaggio Free robogóm világítása meglehetősen gyenge. Lehet ezen változtatni? A másik az, hogy az öléshuzatom is sérült, mennyiért húzzák ezt nekem újra?

Figyelt kérdés
Amikor szétszedtem, akkor nem tudtam nagyobb égőt betenni a mostani helyére sajnos.
2012. okt. 3. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyenge világítás lehet attól is hogy a generátor nem bírja a strapát, vagy rossz a fesz szabályzó.

Próbáld meg úgy, hogy minden más fogyasztót kiiktatsz(szóval az összes helyzetjelzőt és egyéb világítást izzók kiszedéséve vagy csatlakozók széthúzásával kiiktatsz)

Ha ettől egy kicsit erősebb lesz a fényszóró fénye akkor a ez a gond.

Ha nagyobb égőt teszel bele akkor lehet csak rosszabb lesz. Próbáld meg olyannal is ami gyárilag kellene bele.


Üléshuzat meg attól függ hogy hogy van megcsinálva. Ha kapcsozott(mostanában így szokás csinálni) akkor egy mezei kárpitos megcsinálja neked max 5000-ért (nekem szivacsostól, mindenestől csinálták volna meg ennyiért ha kapcsozott és nem szegecselt...)

Csak arra figyelj hogy olyan műbőrt válassz aminek a felső része ne csak egy vékony bőr legyen hanem egy kb 1mm(esetleg több) vastag szivacs szerű része. Az eléggé nehezen kopik ki és elég szívós is.

2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! A világítás az alapból gyenge, hiába szedem ki a többi energiafelhasználót.
2012. okt. 3. 20:06
 3/3 anonim válasza:
12 voltos vagy 6 a világítórendszer? Amúgy érdemes lenne 5-10 wattal kisebb égővel is próbálkozni. 25 alá azért ne menj :) Én több robogóba is tettem már 35/35 helyett 25/25 JÓ MINŐSÉGŰ bilux izzót, és mai napig nem égtek ki. De azok az izzók nem 300 forintosak.
2012. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!