Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb választás?...

Bagiii kérdése:

Melyik a jobb választás? Suzuki swift (régi) 1.3 GLS vagy Volkswagen golf III 1.4cl?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 15:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem Swift :) Nekem is az van.. hajtottam golfokat.. jók nagyon imádom őket.. stílusuk van,de azért a swift is megy úgy mint egy 3as golf.. főleg a 60 Lóval.Nekem a swiftem 1.3 Gl 8 szelep.. de lazán otthagyok vele egy F astrát amiben ott van az 1.4 :) úgyhogy csak is swift.. amúgy itt hurrogja mindenki a swiftet.. elárulom hogy nagyon sokáig a Vw és a suzuki közösen dolgozott.. :)
2012. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A 3-as Golf siman van olyan jo auto mint a suzuki swift. A 3-as Golfok jobban is neznek ki mint a regi Swiftek es erosebbek a karosszeriajuk. Motorpaletta valtozatos. Az 1.4-el lehet menni 160-at, de azt siman eleri. Fogyasztasa kb 6,5-7 liter. Motorikusan is van olyan megbizhato az 1.4 cl mint barmelyik 1.3 gls swift. Felszereltsegileg pedig a fapadostol a szervos+klimasig van mindenfele... Velemenyem szerint a Golf 3 1.4 cl jobb valasztas.
2017. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Horváth Bence Ernő válasza:
inkább Suzuki mert ha alkatrész kel hozzá olcsó a golf hoz meg 3 szor annyiba kerül ! Nagyon meg bizható a Swift ! csak tankolni kel meg olajat meg vezérlést cserléni ja és szívó benzines 1 örök élet + 1 a Golf is nagyon jó autó őis nagyon meg bizható :)
2023. szept. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!