Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Roland Autó (Edelény) használt...

Roland Autó (Edelény) használtautó - kereskedésből vett már valaki autót?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható a cég, érdemes velük foglalkozni?


Nem szeretem a neppereket, de van náluk egy egész pofás dízel kombi, korrekt áron.


2012. okt. 5. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit behúzós cég, családból is és munkatársam is vett már onnan autót. Volt negatív tapasztalat a 3-ból 2 esetben. Ha ott vásárolsz, egy általad választott független helyen nézesd át a kiszemelt kocsit.
2012. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, vett és megbánta.
2012. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Angol korrepetálás válasza:
Szintén, pár napig semmi gond nem volt az autóval, aztán kiderültek a rejtett hibák. Kerüljétek!
2012. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%

Nevünket vállalva szeretnénk megkérdezni az előttem névtelenül szólókat, hogy kinek mi volt a gondja cégünkkel???

Szívesen fogadjuk a negatív kritikát is, hogy tanulhassunk belőle! Kérek mindenkit, hogy teljes nevének megjelölésével nyugodtan írja le ide negatív tapasztalatát, hogy segíteni tudjunk, vagy tisztázni tudjuk a kérdéses dolgot...


Köszönjük!

2013. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BenkőT. válasza:
Sajnos későn akadtam erre az oldalra. Így csak a tényeket közlöm minden reklám nélkül. 2011 áprilisában vásároltam egy Opel Astra H kombit. Részletes állapotvizsgálattal ami tartalmazta a számomra szükséges adatokat. Plusz egy ajándék szervizcsomagot. A kocsit azóta hiba nélkül használom, természetesen a szükséges szervizintervallumok betartásával.
2013. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!