Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én külfödről szétszedett...

Ha én külfödről szétszedett motorokat hozok Magyaro. -ra, azoknak kell, hogy legyen kinti forgalmi engedélyük?

Figyelt kérdés
Ha én külföldön vennék motorokat, de szétszedett állapotban, alkatrészként szállítanám haza kell, hogy legyen forgalmi engedélyük vagy egyéb papírjuk? Ezzel kapcsolatos linkeket, tapasztalatokat is megköszönnék.

2012. okt. 9. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha alkatrészeikre szedve hozod be, akkor elég szerintem egy adásvételi vagy számla amivel a tulajdonjogodat igazolod. Ha egyben hozod és csak idehaza kapod szét, akkor szerintem kell a forgalmi - illetve nem árt, hogy legalább valamivel tudd igazolni hogy nem loptál egy féltucat motort..
2012. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Még egy kérdésem lenne: - Abban az esetben, ha én ezeket külföldi motorokat otthon szeretném eladni egyben milyen hivatalos utat kell intéznem? (gondolok ezalatt cégalapítás stb.-re)
2012. okt. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!