Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107-be bele lehetne...

Lada 2107-be bele lehetne tenni egy másik motort hivatalosan?

Figyelt kérdés

Miért nem látni sosem Ladát más motorral,legálisan szerelve?

Nekem tetszik a Lada unalmas kocka formája,szívesen járnék vele,ha lenne benne egy normális motor.

Megoldható ez szerintetek?


2012. okt. 13. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom megoldható,de többe kerülne a leves mint a hús!Kell 1 motorról számla papírokkal,akkor a műszaki terv a beépítésről,utána valami papír,hogy ki rakta bele majd,új forgalmi,kpm vizsga stb...
2012. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben szereltek tuningolt Fiat motorokat Ladákba, de azok még a régi, ikerlámpás 1500-ösök voltak. Kockába is biztos lehet, csak le kell papírozni. Nekem is kockám van, csak nem 2107, hanem 2105. Nem olyan rossz ez a 75 ló alapból egyébként, főleg, ha jó állapotút fogsz ki, amiből az évek alatt nem szaladgáltak el a pacik. Egész jól mozgatja az egy tonnát, és nagyon megbízható, szinte bármit kibíró gép. Persze ebből is ki lehet fogni bőven olyanokat, amiket évekig-évtizedekig ütöttek-vertek, aztán már zabálja az olajat, stb. Persze azért én is tervezek kisebb-nagyobb átalakításokat, de a motorját kompletten soha nem cserélném le valami más gyártmányra.
2012. okt. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tervezgetek autó vételt,Ladára,Samara vagy 4 ütemü Wartburgra gondoltam!Azt mondták,hogy ilyeneket már ne vegyek bár a 2.válaszoló megint visszahozta a kedvemet!Szerintetek melyik érné meg a felsoroltak közül?Bocsi,hogy kicsit eltértem a témától!
2012. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Én az elfogultságom miatt is a Ladára szavaznék, de akkor már nem Samara, hanem 2107 vagy 2105. A Samarák sem rosszak, de úgy hallottam, hogy nem annyira strapabíró minden alkatrészük, mint a kockákban és a régebbi Ladákban. Bár személyes tapasztalatom még nincs Samarával. 2. voltam.
2012. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!