Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio Zip 4T 50-es jó...

Piaggio Zip 4T 50-es jó választás?

Figyelt kérdés
Szóval ez jó robogó? Állítonlag 1 litert eszik ami nekem tök jó lenne és valaki leírná mért jó esetleg ha van hiábit is?

2012. okt. 14. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

megbízható robogó, nem egy sebesség király, 2,2 liter körül eszik

egy litert csak akkor ha 100km-en keresztül 20-al mész:)

2012. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mennyivel megy kb? és jól gyorsul?
2012. okt. 14. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
maximul 60al és 50es 4 ütemütöl csodát ne várjál kb 1 perc mire leéri azt a 60 at is szóval nagy f......s az egéssz
2012. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mint a f os 2 ütemű,annak is vannak ám hiábi meg ba zdm eg ROBOGÓT AKAROK VENNI NEM GYORSASÁGI MOTORT FOGD MÁR FEL!

Baz d majd ha repeszteni akarok nem 50-est veszek -.-"

Egyébként a 2 ütemű bü dö s + 3 ezer forintos olajat venni hamarabb tönkre megy füstől mint állat ki ba sz ott hangos,gondolkodás nélkül ennyit fel tutok sorolni a 2 ütemüről szóval ka ki

2012. okt. 16. 21:18
 5/8 anonim válasza:

Azért ne szóld le a kétüteműt. Ami szét van használva az füstöl, de ami rendesen be van állítva és megkímélték az k vajó. Amúgy lehet hogy drága az olaj, de azt is nézd hogy mennyit elmegy vele. Én nem vagyok a négyüteműek ellen, de azért nekem kicsit gyengék.

Egyébként hány lóerős az a motor?

2012. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 4 LE
2012. okt. 23. 16:18
 7/8 anonim válasza:

az előző: eltévesztettem: Nem vagyok a KÉTÜTEMŰEK ellen de nekem kicsit gyengék


4Le az nem is olyan rossz ha nem akarsz nagyobb emelkedőkön menni. Szerintem egyébként ha jó állapotú akkor jó választás, bár 1l-t ne várv, inkább 2L körül fogyaszt

2012. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Attila 1988 válasza:
Sziasztok! kb 1 hete vettem egy Piaggio zip ssl 94-es évjáratú robogót! kellene rá egy ékszíj, de nem tudom milyen méret kell rá pontosan... beírtam googlébe a pontos típusát és nem találok rá sehol infót, hogy melyik való rá! Állítólag a 17,5*724-es való rád de nem tuti.... Ha valaki írna egy pontos méretet, azt nagyon szépen megköszönném! További szép napot!
2016. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!