Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kb 1 millió forintos...

Egy kb 1 millió forintos autóra miaz/mennyi az a pénz amit ráköltötök szervizelésre?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Suzukink van, szinte csak a kötelezőt költjük rá, egy ablaktörlőgumit kellett venni rá, meg most majd téli gumit. Mást még nem.
2012. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése, gondolom azért kérdezed, mert használt autót vennél. A vételár nem garancia semmire, ha nincs szerencséd, simán rákölthetsz 3-400-et is akár. Ha meg mákod van, nem kell költened rá. Azért a kötelezőket illik cserélni, olaj stb. Ez magában, ha nem magad csinálod legalább 30e.
2012. okt. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Autó függő, azért egy egy milliós WagonR+-ra nehéz lenne annyit rákölteni, mint egy egy milliós BMW E38-ra :)
2012. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Mo-n kb 1milliót érő mercim van,olajat,meg szűrőket cserélek benne évek óta,egyszer cseréltem segédszíjat, görgőket meg izzítógyertyákat,tehát elenyésző amit ráköltök akár évek alatt is.

ésszel kell autót venni.

1millióért Suzukit?

Na ne vicceljünk már,pedig én se rögtön mercivel kezdtem..

2012. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most hétvégén vettem egy 1,5 milliós 7 éves autót. Kicsit vacilláltam a vételén, mert már most 200-300e-t rá kell költenem rögtön.
2012. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, azért kérdeztem mert most szeretnék majd venni e körüli áron autót. 10-15 éves autoban gondolkodtam, és h megéri e, azért érdeklödtem. persze auto függő.


Nem rég vett egy hawerom egy 14 éves bmw-t és lassan az autó árát költi ár :S nem szeretnék igy járni


Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!