Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Most szeretnék 125-ösre...

Üdv! Most szeretnék 125-ösre jogsit tennni viszont lenne egy-két problémám. A1 jogsit tudok még csak lerakni viszont ami 11kw-os motor és nekem tetszik az 230 felett kezdődik az itthoni oldalakon?

Figyelt kérdés

Keresnék olyan oldalakat ami külföldiek Pl.:Szlovák,német(Tehát közelben viszont mégsem az ukrán maffizótol ellopot motort veszem meg és következő nap agyonlőnek...túloztam)

Vagy esetleg olyan magyar Linkeket ahol kétszáznál megáll a történet, több mint 11 KW viszont a1-el is operálhatok.

Valaki?:)Ui.:Speed és enduro motorok jönnek be..és aki azt mondja,hogy nem néztem körbe nyár óta a netet bújom emiatt.



2012. okt. 15. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Miket találtam neked :P (Sajnos 200ezerért csak ilyen időseket kaphatsz szóval...)


[link]



[link]


(Nekem ilyen volt. Nagyon szerettem :P Ahogy elnéztem a GYK-t, egyre több ember szeretne ilyen gépet)


[link]


Talán még letudod alkudni ezeket. Szezonvég, kell a pénz, hátha...

2012. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

200e van rá? Akkor felejtsd el...

Csak az átírás 40-50K kb.


De 200K-ért is csak régi lelakott rendszám és papírok nélküli széthajtott visszapörgetett órájú roncsokat kapsz, amivel csak szívni fogsz.

2012. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
200am van csak motorra.jogsira atirasra stb...megvan a penz :D elso valadzolonak meg koszonom
2012. okt. 16. 08:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Es amugy valaki tud kulfoldi oldalakat?
2012. okt. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!