Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW-sek mit érezhetnek hogy...

A BMW-sek mit érezhetnek hogy szinte mindegyik szabálytalanul parkol le?

Figyelt kérdés
Szabálytalanul előznek,barmoskodnak,nem engedik el a gyalogosokat a zebrán,leszorítanak az útról stb.. Miért ilyen *öcsö*ök?

2012. okt. 17. 13:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%
De ne csak a BMW seket nézd!!! Mivan BMW seken kívűl más autók nemszoktak szabálytalanul parkolni? Vagy más autósok nemszoktak szabálytalanul előzni? Nemkell leköcsögözni a BMW seket mert lehet hogy mások meg annyira sem szabalyosak mint a BMW sek, nem BMW től függ hanem attól aki vezet!
2012. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nemcsak azokat nézem van rengeteg *öcs suzukis is,de BMW-ből látok a legtöbb szabálytalankodót
2012. okt. 17. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolónak igaza van. Sőt, tovább megyek, tapasztalatom szerint a BMW-sekkel sokkal kevesebb gond van, mint a totyorgó nagypapákkal, nagymamákkal vagy éppen az alfás h*lyegyerekekkel.


A gond az, hogy az autósok legalább felének fogalma sincs az alapvető szabályokról. Nálunk pl rendszerint nehézséget okoz a 2 sávos körforgalom használata. Nap mint nap látom, hogy indexelnek át egyik sávból a másikba össze vissza, meg minden második ember a belső sávot használja, független attól, hogy onnan kikanyarodhat-e ott ahol ő elhagyja a körforgalmat meg hasonló esetek.


Éppen a minap fordultam ki a házunk előtti parkolóból az útra, kifordulok, megállok, hogy elengedjem a zebrán a gyalogosokat, majd mire átérnek, már érkezik egy autós mögém/mellém (kb. 80%-ig sikerült ráfordulnom az útra, mert közel a zebra), elhajt mellettem és néz csúnyán. Majd mikor a lámpánál utolértem és megkérdeztem tőle, hogy ez mi volt, holt nyugodtan magyarázza nekem, hogy neki volt előnye, mert én kanyarodtam. Annyira meglepődtem, hogy nagy hirtelen meg sem tudtam szólalni :D


Szóval megnyugtatlak kedves kérdező, nem csak a BMW-t vezetők szabálytalankodnak, hanem nagyon sokan, csak amíg egy ütött-kopott Suzuki vagy Opel vagy Vw Golf fel sem tűnik neked, addig egy prémium autót könnyen észrevesz az ember.


A múltkor nekem egy Opel-essel gyűlt meg a bajom. Most ilyen alapon mindenki aki Oplelt vezet az gy*kér??? Nem hinném. :)

2012. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Jaja, a szokásos köcsögbéemvés téma.


Nekem is BMW-m van, nem előzök szabálytalanul, nem barmoskodok, elengedem a gyalogosokat, nem szorítok le senkit, sőt, még a motorosokra is figyelek.


Úgy indul a történet hogy megveszi az újgazdag p*cs (vagy megveszi neki apuci), és újgazdag p*&s módjára vezeti. Esetleg a a bodzamilliomos hiperpigmentált állampolgár teszi ugyanezt. De ugyanez fennáll egy Mercivel vagy Audival is, meg az összes prémiumkategóriás géppel.

2012. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De ezen kívül aki barom az barom Suzukival is meg BMW-vel is, még csak az sem számít hogy prémiumkategóriás gép, vagy egy 15éves ezres Swift.
2012. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

1 nekem első bajom h bevett szokás h utálják a bmw-eket (irigység vagy nem tudom miért)

2 miben nyilvánul meg h szabálytalanul parkol?

több helyet foglal el vagy tilosban parkol? mert több lehetőség nincs

ha párhuzamos parkolásnál próbálnál meg te berakni egy 5,2m kocsit egy 5,5 méteres parkolóba, ha innen onnan állnak, most kilog vagy átnyulik 10 cm akkor mi van

múlt héten a NŐ SAMRTAL kb másfél méter xd párhuzamosba 2közé sikerült megállnia....

3 baromkodás miben nyilvánul meg?

én inkább a hülye 17-23 éves gyökér gyerekek az 1es2es golffal v swiftel menőzik, 3cm spoiler, huzatja 4500-5500ig...

leszoritanak az utról? még nem láttam senkit se az árokba amiatt h leszorította e bmw menet közben...

attól meg h gyorsabban megy attól neked mi bajod , biztos ki tudja fizetni a csekket...

2012. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30 cm es spoilerre gondoltam...
2012. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mr.flash

az ilyen kérdezővel nem tudsz mit csinálni, minden ilyen kérdésnél megvéded a becsületünket? :D

van már 500 ilyen kérdés k*rva unalmas szerintem :D

2012. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az hát, de türelmes ember vagyok, meg ha sokszor elmondom talán megértik. :D
2012. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha mindenki felteszi ezt a kérdést mindenkinek elkell mondani, hogy értsék meg végre hogy sofőrfüggő a dolog!
2012. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!