Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es Opel Corsa 1.2 C...

2002-es Opel Corsa 1.2 C típusú kocsiról van szó. Gyorsan elfogy a hűtővíz, de a kocsi alatt nincs nyoma. Lehet, hogy hengerfejes? Milyen egyéb tünetei vannak, amiből észrevehetem? Mennyibe kerül a javítása?

Figyelt kérdés
Előzmények: Egyik napról a másikra megszűnt a fűtés, persze egyből megnéztem és a hűtővíz szinte eltűnt. (Szoktam ellenőrizni a szintjét, ezért is lepődtem meg...) Kijelző nem jelzett hibát. Utántöltés hidegen, újabb 30 km után a hűtővíz megint szinte eltűnt. Szerelő már látta, nem talált hibát, nála volt egy napig az autó + meg is járatta, a hűtővíz nem csökkent drasztikusan. Egy hét múlva motorszétszedés, ha a hiba továbbra is fennáll. Addig mire figyeljek, amikor közlekedek vele, ez napi kb. 30 km-t jelent. Nem lehet nagyobb baja a használattól?

2012. okt. 17. 15:34
1 2
 11/11 Tamás73 válasza:

Én is hasonló cipőben járok,illetve a lányom kocsijának is ez lesz a baja.

Budapesten szerelőt keresek aki ezt meg tudja oldani.

Remélem lesz.

Köszi

jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!