Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Corsa c autóból elfolyt a...

Kdezs kérdése:

Corsa c autóból elfolyt a hűtővíz az egr szelep tömítése környékén. A maradék hűtővizet gyorsan forralja. Fűtés nincs. Mi lehet a baj, vízpumpa, egr szelep beállt?

Figyelt kérdés

termosztát nyit,fűtő radiátor felé menő, és onnan jövő vízcső hideg

motor z12 xep



2012. febr. 25. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
te autószerelő vagy ?
2012. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 pagan ***** válasza:
először is nézd meg ahol folyik,leírtad hogy hol,ott kell körülnézni mi ment el,lehet kilyukadt a cső,vagy bilincs ment el,nálam nemrég sorba adták meg magukat a csövek,és olyan hülye módon hogy alapjáraton nem spriccelt rajt a víz csak menet közben
2012. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pagan ***** válasza:
fűtés nyilván nincs ha elfojt a víz,most kapcsolok:D,így ne használd mert motor kuka!
2012. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
természetesen utána töltöttem, úgy járattam. nem vagyok autószerelő, csak amit lehet megcsinálok én.
2012. febr. 25. 10:38
 5/10 A kérdező kommentje:
az egr szelep fémes tömítésénél ment el a fagyálló. a gumicsőnél nincs fagyálló eresztés.
2012. febr. 25. 10:40
 6/10 pagan ***** válasza:
hát én nem tudom hallod nem akarok hülyeséget mondani,nekem is opelem van c20xe motorral,azt töviről hegyire ismerem meg szétbontottam már egyszer kétszer,de nem értem az egr nek mi köze a hűtővízhez:SS,nálam az egy pici henger alakú valami amin két cső van de az tudtommal a kartergázzal van kapcsolatban
2012. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha jól értettem a neten, akkor ez a tipusú egr szelep hűtve van. az egyik fém cső a blokkal van összekötve, a másik csatlakozására egy gumicső csatlakozik, ami a fűtőtest felől érkezik.
2012. febr. 25. 10:55
 8/10 pagan ***** válasza:
aha értem:S,szerintem próbáld meg valamelyik opelfórumot,ott vannak hozzáértők
2012. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már átnyálaztam, de ilyen problémát nem találtam, de azért megpróbálom feltenni ott is ezt a kérdést. azért köszönöm.
2012. febr. 25. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Levegős a rendszer, a tipikus tüneteket írtad le. Komplett rendszert le kell engedned, tökéletesen és véglegesen megszüntetni a szivárgást, utána feltölteni és légteleníteni.
2012. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!