Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Ausztriából vagy Németből...

Fülöp Márk 91 kérdése:

Ha Ausztriából vagy Németből behozom az autót de az jobbkormányos itt Magyarországon le tudom műszakiztatni és leregadózni? Ha le lehet a jobb kormányost műszakiztatni utána bármeddig használhatom itt? Ha tudtok írjatok!

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A jobbkormányos autókra Magyarországon nem adnak ki forgalmit
2012. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én láttam már magyar rendszámú, jobb kormányos autót. Hogy mik a feltételei, nem tudom.
2012. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is láttam, itt Szegeden egy Transit-ot. Magyar rendszám, jobbkormányos. Nem tudom, hogy csinálta.
2012. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy 2009-es cikk szerint lehetséges.

[link]

2012. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vhogy meg lehet oldani, mert nyíregyen láttam egy személykocsit, jobbkormánnyal, magyar rendszámmal.
2012. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ha látok egy jobbkormányos autót akkor megkérdem! :)


Szép napot nektek!

2012. okt. 19. 10:46
 7/16 anonim ***** válasza:

A totalcar-os leírás szerint kb. ugyanaz a menete, mint a balkormányosnál. Magyarul semmivel sem ördöngösebb.

Neked is:)

2012. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Írtam egy levelet a Totalcar-nak evvel kapcsoaltban ha visszaírnak akkor megírom a választ!!!
2012. okt. 19. 10:58
 9/16 anonim ***** válasza:

"

"A Magyarországon közlekedő jobbkormányos autókkal kapcsolatban elmondható, hogy műszakilag megfelelnek a követelményeknek, forgalomba helyezhetők." Mivel a műszakihoz a rendőrségnek semmi köze, nem is tudhatja, hogy milyen jármű milyen körülmények között megy át a vizsgán, rejtély, hogy ezt mire alapozzák.

"

2012.07.

[link]


Szóval a lényeg, hogy elvileg lehet vizsgáztatni.

2012. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van a környéken egy magyar rendszámú jobb kormányos kukás autó! :D
2012. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!