Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Nézegettem a használt autókat,de nem tudom eldönteni,hogy milyen autót vegyek,legtöbbet városban,de minden hónapba egyszer kb.:500km-t(látogatásba) mennék két személlyel nagyobb csomagtartó előny!A kertet max 350000ft lenne!Benzin,vagy diesel?Köbcenti?
2012. okt. 19. 13:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Az 500km oda-vissza!
2012. okt. 19. 13:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Kötelező olvasmány:

[link]


Én személy szerint F Astrát vennék.


A többi kérdésre a válasz attól függ, hogy végül melyik autót választod. Mindegyikben van jobb és rosszabb motor is, de nem lehet általánosságban mondani semmit. És még egy nagyon fontos dolog: nem kilómétert veszünk, nem évjáratot, hanem állapotot.

2012. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Opel Astra (F széria), Benzin, Caravan kivitel (kombi)

www.hasznaltauto.hu

:)

Eléggé eltalált konstrukció, hibamentes, ha megkapja a 15 000km-es olajcserét akkor a világból kimegy!


[link]


[link]

2012. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 atilis ***** válasza:
Most mondanám, hogy vegyél egy jó állapotú Suzuki Swiftet, abból is a sedan (4ajtós) változatot. Mert szerintem jobban jársz vele, mint egy F astrával, de mivel tudom, hogy úgyis mindjárt lehurrognak, így inkább az F astrát mondom én is.
2012. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,hogy már annyian "mondják" a Suzukit és az F Asztrát,hogy jó autó már tényleg elhiszem!(pedig távol áll tőlem a két autó),de semmilyen rossz tapasztalatom nincs egyikkel sem!
2012. okt. 19. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A japán autók nagyon jók még általában, csak azokhoz drága az alkatrész. Ez a két típus meg nagyon elterjedt és mindegyik szerelő hozzá tud nyúlni, ha muszáj.

Astrából ne vegyél 16 szelepes (ECOTEC) motort, mert igaz, hogy erősebb, de közel se olyan jó, mint a régebbi nyolc szelepesek.

2012. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
F Astrát vegyél. Suzuki valóban jó választás lenne városba, de eléggé nehezen bírja tartani a folyamatos 90-100-as tempót. Astrából jók a dízelek is és a benzinesek is, de inkább ebben az árkategóriában benzineset néznék. Alkatrész nem drága hozzá és eléggé egyszerű autó, ezért a meghibásodási lehetőség is kisebb.
2012. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!