Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Delta rmr 24 gyárilag az...

Delta rmr 24 gyárilag az marokváltós? Mert nekem volt ilyen és ismerősőm most vett és neki láb váltos, és szerintem az nem eredeti

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello en a neten talaltam bellole ilyet is meg olyat is szerintem 2 verzio keszulhetett!
2012. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szentesipeti válasza:
van mindkettő annyi külömbséggel hogy a marokváltos 3szebességes
2012. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rasn79 válasza:

nekem is Deltám van, és elárulom, hogy a váltója 2, azaz kettő sebességes! a leggyakoribb váltóelhelyezés a marokváltó, amit még a régi Rigákból örökölt, a lábváltós csak néhány darab volt. az eredeti Riga blokk (motoron ülve) bal oldalon vezeti a kipuffogót. ezt azért írom, hogy ki tudd következtetni, hogy eredeti e a blokk. egy időben rengeteg Deltába építettek Simson motort váltóval, és annak pont a másik oldalon megy.

[link]

itt szinte mindent megtalálsz a Deltáról, jó hely.

2013. jan. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!