Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzéséhez,...

Jogosítvány megszerzéséhez, kb mennyi pénz kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg szeretném szerezni a jogsit, de nem tudom mennyit is kéne összegyűjtenem, úgy általánosságba mennyibe szokott kerülni?



2012. okt. 23. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha B kategóriásra gondolsz, akkor 145-150 ezer, ha mindent beleszámolunk és minden elsőre megy.
2012. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
de mivel elsőre csak nagyon keveseknek sikerül , lehet, hogy pótórák kellenek, no meg lehet, hogy meg akarod kenni a vizsgabiztost, mert nincs kedved önerőből elérni amit el lehet, ezért kerekítsd fel 200-ra
2012. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Megkenni, ilyet is lehet, hogy le vagyok maradva.Önerőből nehéz nagyon? A kreszt előbb gondolom tudni kell, abból egy vizsga és utána jön a gyakorlat.Elsősegély nyújtást nem kell tanulni?
2012. okt. 23. 16:03
 4/20 anonim ***** válasza:

de lehet önerőből, csak nem biztos, hogy elsőre átmész

sokan nem viselik ezt el, ezért előre bebiztosítják magukat a pénzzel


kell elsősegély is, kresz is, és persze a gyakorlati órák

régen volt rutin is külön, de most összevonták a forgalmi órákkal

2012. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Először van egy KRESZ tanfolyam, ezt a suli szervezi és tartja ahova beiratkozol. Aztán van egy KRESZ vizsga. Ehhez nagyobb településeken van központ ahol érintőképernyős gépeken kell böködni a jó válaszokra. (véleményem szerint rém egyszerű egy kis gyakorlás után, de elég sokan buknak ebből is...)

Aztán ha ez megvan akkor választasz egy szimpatikus oktatót, és időpont egyeztetés után mész vagy rutinpályára, vagy ha úgy látja jónak akkor rögtön forgalomba. Aztán ha úgy véli az oktató akkor forgalomból mehetsz vizsgázni.


Ezek előtt, közben vagy után meg valamikor megcsinálod az elsősegély tanfolyamot és hozzá a vizsgát is.

Ha közben akarod akkor a suli intézheti azt is. De előtte is megcsinálhatod bármikor. Ezt utána az életbe többet már nem kell.

2012. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem vagyunk gazdagok, ezért ez a lefizetős, dolog alapból ki van lőve, meg inkább megküzdök érte ,mint hogy csak úgy az ölembe potyogjon.Tudom, hogy elég sok embert meghúznak elég sokszor, de ezt 17 évesen is meg lehet csinálni?Köszönöm a részletes választ! :)
2012. okt. 23. 16:15
 7/20 anonim ***** válasza:

meg lehet csinálni, ha komolyan veszed az egészet

a Kreszen figyelsz, a szabályokat megtanulod, a gyakorlatban koncentrálsz, és nem csak az jár a fejedben, hogy mikor szabadulhatsz ki a jogsiddal az utcára és nyomhatod a gázt mint a meszes a csengőt

2012. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én most nyáron csináltam 150ezer volt úgy, hogy mindenből elsőre átmentem! Tűzd ki célul azt h sikerülni fog és dolgozz meg érte. Kreszben 75/73pontom lett, elsősegélyt azt nemtudom, a forgalmi vizsgán 0 hibám lett, mindezt úgy h nem vagyok egy ötös tanuló. Csak akarni kell!!
2012. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy nagyon, akkor remélem nekem is menni fog, mondjuk én is olyan vagyok, hogy ha akarok valamit akkor addig megyek ameddig sikerül, persze nem mindig válik be, de legalább próbálkozok.Rendben, akkor nyáron valószínűleg megpróbálkozok vele, addig is köszi a választ, és drukkoljatok! :)
2012. okt. 23. 16:40
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem még anno, elsőre sikerült minden, így kb. 140-be volt benne pár éve! :D
2012. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!