Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? [A...

Milyen autót vegyek? [A kikötéseim lent]

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék egy új kocsit, mert a mostani 2-es golfot kicsit réginek érzem :) Árban maximum 3 millióig mehetek el. Remélem lehet ennyiért kapni egy középkategóriás használt autót. Szeretném ha 5 személyes coupé lenne, vagy "ferdehátú" nem tudom hogy hívják, a lényeg hogy ne sedan, mert az nem fér be a garázsba:). Nem tudom hogy diesel, vagy benzines legyen(jó lenne ha valaki felvilágosítana, hogy melyik miért lenne jó:)) ezt rátok bízom. Motorilag jó lenne, ha nem fogyasztana annyira sokat, de azért tudjak vele menni mondjuk autópályán. (Tehát ne legyen 1.2-es hogy szétszakadjon, ha megyek 110-zel :D). Jó lenne ha lenne benne szervó, bár gondolom az már nem újdonság:) Lakott területen belüli és kívüli használatra egyaránt használnám. Nem az a célom, hogy menőzzek vele, szóval a legjobb ár-érték arányú kocsit szeretném. :) Tényleg nagyon hálás lennék, ha segítenétek nekem választani egy jót, mert nem igazán értek ezekhez.:)

28/F



2012. okt. 24. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
a peugeot renault ill francia márkákat kerüld el,használtat csak magánszemélytöl vezetet papirokkal ragaszkodj a próbauthoz lehetöleg vigyél megaddal valami tapasztaltabb motorost hideglegyen a motor,ha elömelegitették köszönj el 60 80 km per oránál 2esben lépj le a gázról ha simán megy beáll egy sebbeségre akkor oka motor ha zubog köhöhg zakatolt köszönj el a dizel nyomatékossabb a benzines fürgébb ki mit szeret..
2012. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
0%
Azt hiszem szerencséd van. Ennyiért már nagyon jó használt kocsikat is lehet kapni. Én rengeteget szörfölök a hasznaltauto.hu-n és tényleg nagyon lement minden kocsinak az ára. Műszaki kérdésekben nem vagyok otthon. A német kocsikról ódákat zengenek és szerintem a brittek is jókat csinálnak. A csigazabálók masináit viszot érdemes elkerülni.XD
2012. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
E46 320i? Ennyiből flott állapotút kapsz a 2004/2005-ös évjáratból, de mindjárt jön A140L és mondja a C-Mercit, abból is.
2012. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
1. válaszolóval vitatkoznék. a régi francia és olasz autók valóban nem a legjobb kocsik, de a Renault Laguna a kategóriája legjobb és legmegbízhatóbb kocsija. Egy BMW-nél, vagy Audinál vagy Mercedesnél vagy akármilyen német kocsinál a márkát kell megfizetni. A Laguna egy megbízható, kényelmes autó és ebben az árban nem lehet jobbat találni nála. Szóval én nyugodt szívvel ajánlom a Renault Laguna-t. Ha nekem ennyi pénzem lenne kocsira, én is azt vennék.
2012. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) A laguna nem kombi? :)
2012. okt. 24. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
a zsir lagunából döl az olaj egy kalap sza.r
2012. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

# 6


Valami szar Lagunát láthattál. Ha V6-os, akkor fix, hogy szar, mert azt hajtották. A mienk (igaz zörög-csörög) de lassan 10 év alatt semmi baja nem volt, tehát alapjában nem szar kocsi. De szerintem ugyanezt nyújtja egy BMW is. Amikor a Lagunát vettük BMW volt a terv, csak a csomagtartója nem jött be, mert nem nyílik ablakostul. De anno körüljártuk a témát ugyanazt tudják ugyanannyiért.

2012. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló hülyeségeket beszél, nyugodtan vegyél franciát, hisz egy szebb, jobb, kényelmesebb, fiatalabb autót kapsz az adott pénzösszegért, mint német autót.


Ez, hogy csak magánszemélytől vegyél autót, ez meg lejárt szöveg, mert az autók 90%-át kereskedő árulja. Ugyanúgy vannak köztük jók, meg rosszak is. Inkább a kinti autót kerülném el.

2012. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
komáim,ha azt állitod hogy egy alsóközépkategóriás autó ugyanazt nyujtja mint egy felsö vagy prémium márka akkor valami nincs rendben,egy laopon egy bmwt a lgunával nem kellene...nem baxtatás nem feszültségkeltés de ne...
2012. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Komám, akkor magyarázz, ha kipróbáltál egy azonos évjáratú/teljesítményű 3-as BMW-t, majd egy Lagunát. Akkor talán megérted, miről van szó.
2012. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!