Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időbe telik egy tisztes...

Mennyi időbe telik egy tisztességes mimimum szinten megtanulni autót vezetni? Egyáltalán mindenki képes rá?

Figyelt kérdés
Kezdő vezető vagyok, a jogosítvány megvan, de azért még elég bénának érzem magam. Különösen szörnyű, amikor az apám beül mellém (alapjáraton is bántó stílusa van és nagyon türelmetlen, de ilyenkor meg aztán az élete frusztrációját rámzúdítja - talán nem meglepő, hogy ilyenkor jóval több hülyeséget csinálok, mint amikor egyedül vezetek, és persze ezekért is ordít). Szóval még vannak nehézségeim a kuplunggal és főleg a kézifékes indulásokkal... Ha minden nap gyakorlok, kb. mennyi idő alatt várhatok javulást? Képes rá mindenki egyáltalán, hogy megtanulja?
2012. okt. 27. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

hát én találkoztam már egy két emberrel akik abszolút alkalmatlanok voltak az autóvezetésre, de ők tényleg annyira hogy kocsi közelébe nem engedném :D


ha le tudtad rakni a vizsgát, nagyon nagy baj nem lehet


amúgy egyáltalán nem gáz, engem már 11 évesen elkezdett a nagypapa tanítgatni, gondolhatod, hogy 18 évesen az autót már elég jól kezeltem, de ennek ellenére a közlekedést megtanulni a jogsi megszerzése után kb 1 év alatt sikerült


egyszerűen kellett a folyamatos vezetés, bizonyos szituációk megszokása stb.


apukához meg annyit tennék hozzá, hogy szerintem kerüld el az ilyen eseményeket, menj bárki mással, anyuka, tesó, haver, tök m1, de vezetni, főleg közlekedni úgy nem lehet, hogy valaki üvölt meg attól kell rettegni, hogy mikor bax le valami miatt

2012. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

ha mindennpa vezetsz akkor egy fél év elég lesz

amugy a kézifékes elindulással mibajod?

2012. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az vele a bajom, hogy nem mindig érzem rendesen, mikor kezdi fogni a kocsit a motor, és a későn engedem ki a kéziféket, akkor lefullad.
2012. okt. 27. 21:23
 4/7 kovpet ***** válasza:
Ha legközelebb beszól (ha nem csak egy hibádra hívja fel a figyelmet, hanem bántani akar), akkor leindexelsz, megállsz, leállítod a kocsit és átadod a kulcsot neki. Csak ért belőle...
2012. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú, ne tudd meg hányszor gondoltam már rá, csak a város széléről én is nehezen jutnék haza. :-) Egyébként köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.
2012. okt. 28. 08:12
 6/7 kovpet ***** válasza:

Na ja, valamit valamiért :)

Gondolom, szokott alkoholt inni. Csináld akkor, amikor ivott. Akkor ő sem megy sehova :)

2012. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozom... :-)
2012. okt. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!