Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vásároltam egy VV...

Nemrég vásároltam egy VV passat bluemotion-t (2009) b6 milyen problémái lehetnek? Milyen problémái lehetnek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

17 évesen vettél egy 4 millás Passatot? Jól megy egyeseknek:)

Amúgy meg bármi baja lehet ugyanúgy, mint akármelyik autónak.

2012. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
féltengely gumiharang kb állndoan szétjön pvc ből lehet csináltatni vagy valami ügyességet rá vagy cseréled folyton...féltengelycsuklo 200ezer körül kanyec de ez dieselnél normális...pd csucs szintugy 300e fele az viszont drága mulatság megcsinálni...turbokat néha elnyűvi nekünk eddig kettőt...amugy nagyon jo kocsi nagyon szeretem...bára blumotion aszem benzin...nekem 1,9 pdtádém van
2012. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet bar en is hallodtam ezekről es meg a kettős tömegű lendkerekrol mondtak nekem olyat hogy zöröghet de attól nem biztos hogy hibás mert van egy alap zaja is a lendkerek-nek amúgy Dízel ez is 110 lovas.Eddig semmi panasz nagyon jól működik csak JÓ lenne tudni hogy milyen problémái lehetnek idővel
2012. okt. 29. 06:25
 4/5 anonim ***** válasza:
VV mi? Legalább az emblémát megnézhetnéd az elején!
2012. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó igen látom elírtam .... De nem ez volt a kérdés

Továbra is várom a megtapasztalásokat előre is köszönöm

2012. okt. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!